11

Chcesz wiedzieć co Cię czeka 14 lutego w Poznaniu – sprawdź gdzie się wybrać na imprezę

by • 24/01/2020 • PodróżeComments (0)840

 

Już nie długo, dzień świętego Walentego. Przez niektórych kochany, obchodzony z roku na rok coraz bardziej uroczyście. Jaki pomysł tym razem zagości w Twojej głowie? Czy nadal podejdziesz do tego tematu bardzo poważnie? Chcesz wiedzieć co Cię czeka 14 lutego w Poznaniu? W takim razie sprawdź, gdzie wybrać się na imprezę, ze swoją drugą połową.

 

Sinatra Project

Tym razem zdecydowanie stawiasz na szyk i elegancję. Wspaniale! nie mogłeś trafić lepiej. Cudowną atmosferę, porównywalną do Royal Festivall Hall, albo amerykańskiego kasyna w Las Vegas, poczujesz właśnie tu, uczestnicząc w tym wspaniałym wydarzeniu. Klimat legendarnych utworów Franka Sinatry, jest doskonale znany każdemu z nas. Piękna muzyka swing, jazz, cudownie brzmiący, pozwoli na zrelaksowanie się do granic, a oprócz tego na chwilę, przeniesiesz się w czasie. Czy jesteś gotowy na tak spektakularne doznania. W tę cudowną podróż rodem z American Dream zabiorą nas, wokalista Łukasz Mazurek, Dawid Torczewski (fortepian), Piotr Maks Wiśniewski (kontrabas), Sławomir Tokłowicz (perkusja), Mariusz Kozłowski (saksofon). Ci wspaniali artyści mają na swoim koncie współpracę między innymi z Hanną Banaszak, Elżbietą Adamiak, Wojciechem Kościelniakiem oraz Andrzejem Poniedzielskim. Pamiętaj, to najlepsze wydarzenie w Poznaniu 14.02.20 Aleja Niepodległości 36.

 

Walentynki X Otrzęsiny Poznania

Tutaj usłyszysz zdecydowanie klubowe granie. Muzyka, którą przygotowują Trill Pem i Wito, ma już swoich wiernych odbiorców, zwłaszcza wśród młodzieży. Bardzo młodzi wokaliści, świetnie odnajdują się w muzyce hip hop i gołym okiem można zauważyć, że bawią się przy tym wyśmienicie. Jeśli i Ty, należysz do grona osób lubiących klubowe klimaty, przyjdź do Food Hall 14 lutego.

 

Blawan i Tama Valentaines Day

Blawan, czyli Jamie Roberts, to Brytyjczyk, który już od wczesnych lat młodości, nie ukrywał swojego talentu oraz zamiłowania do muzyki, już jako chłopiec bardzo interesowały go instrumenty. Przygodę z muzyką zaczął od gry na perkusji i jak widać opłacało się. Dziś zajmuje się zawodowo, tworzeniem muzyki elektronicznej. Dj może śmiało pochwalić się swoimi osiągnięciami, zazwyczaj występuje solowo, zdarzały się jednak bardzo udane występy w duetach z Pariah oraz Surgeonem. Czyżby wieczór Walentynkowy, w Poznańskiej Tamie?

 

22

 

Dj Persi

Chcesz uczestniczyć, w prawdziwej imprezie, przy świetnej muzyce? Musisz koniecznie zajrzeć na ul. Półwiejską w Poznaniu. Jeśli jesteś imprezowiczem z krwi i kości, nie może Cię tu zabraknąć, zwłaszcza, że zagra niesamowity, jedyny w swoim rodzaju Dj Persi. Jego przebojowe składanki, doskonale znają wszyscy klubowicze, a popularność na YouTube wciąż rośnie. Nie możesz zostać w tyle, musisz podążać za najnowszymi produkcjami tego muzyka. Klub Poruszenie w Poznaniu, czeka na Ciebie, w ten wyjątkowy walentynkowy wieczór.

Wachlarz przeróżnych imprez oraz wydarzeń muzycznych, jest wyjątkowo barwny w tym roku. Każdy, nawet najbardziej wybredny słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Miła niespodzianka w postaci biletu na imprezę, dla ukochanej osoby na pewno okaże się trafionym podarunkiem. A czas spędzony wspólnie, na dobrej zabawie, jest przecież bezcenny!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.