eyeyes

3 rady odnośnie kleju do rzęs

by • 27/08/2018 • Makijaż, UrodaComments (0)341

 

Zabiegi przedłużania oraz zagęszczania rzęs są w Polsce coraz popularniejsze i dzięki temu usługi te przybierają na jakości. Salony kosmetyczne oraz prywatne stylistki rzęs przywiązują większą uwagę do produktów, których używają – a w szczególności do klejów do rzęs. Wiedzą bowiem, że konkurencja nie śpi, a dostępność produktów dobrej jakości na rynku wzrasta.

 

W związku z tym postanowiliśmy przedstawić Wam 3 rady dotyczące klejów do rzęs. Dzięki nim znacznie podwyższycie jakość usług oferowanych przez Was i zyskacie grono zadowolonych Klientek. Warto skorzystać z tych rad ze względu na to, że z kleju korzysta każda z nas, jednak nie wszystkie robimy to dobrze.

60f9566c278543045d0dc82a5bc2f46e

Klej do rzęs Amazing Lashes Premium N°1. Źródło: amazinglashes.pl/kleje-do-rzes

 

1. Pamiętaj o cechach dobrego kleju do rzęs

Kiedy mówimy o idealnym preparacie do klejenia sztucznych rzęs, mamy na myśli szereg cech, którymi się on charakteryzuje.

  • Po pierwsze – najlepiej byłoby, gdyby klej był hipoalergiczny. Bardzo częstą przyczyną zrażania się kobiet do zabiegów przedłużania są nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości, kiedy to klej wywołał silną reakcję alergiczną, uczulenie, zaczerwienienia i swędzenie.
  • Po drugie – nasz klej powinien być odporny na wszelkiego rodzaju bodźce zewnętrzne – głównie atmosferyczne i pogodowe. Wilgoć, wysoka temperatura oraz promienie słoneczne działają niekorzystnie na słabej jakości kleje, przez co sztuczne rzęsy szybciej się odklejają.
  • Po trzecie – dobrze byłoby, gdyby klej miał neutralny zapach. Dzięki temu nie tylko sam czas zabiegu będzie komfortowy dla Klientki, ale przede wszystkim zyskamy pewność, że w kleju nie znajdują się szkodliwe, chemiczne substancje

 

2. Wykonuj aplikacje w odpowiednich warunkach

Kiedy zabieramy się do użycia danego kleju, musimy pamiętać, aby przeczytać jego instrukcję. I nie chodzi tu bynajmniej o sposób jego użycia, ale o warunki, w jakich można go stosować. Zazwyczaj producenci umieszczają na opakowaniu kleju instrukcję co do temperatury oraz poziomu wilgotności, jakie powinny panować w pomieszczeniu przeznaczonym do wykonywania aplikacji. Jeśli spełnimy te warunki – będziemy miały pewność, że klej szybciej i mocniej się zwiąże, a zabieg będzie trwalszy.

 

3. Jeśli możesz – dobieraj klej i rzęsy tego samego producenta

Zasada ta jest jedną ze złotych zasad każdej stylistki rzęs. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej kompatybilne ze sobą są produkty tego samego wydawcy. Wszelkiego rodzaju testy oraz próbne zabiegi są wykonywane właśnie za pomocą tych narzędzi. Kiedy więc i my połączymy je ze sobą, otrzymamy taki sam efekt, jaki uzyskali producenci podczas owych testów. A to oznacza trwałość i wytrzymałość aplikacji.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525