5-meskich-zegarkow-timex-expedition-dla-twojego-faceta

5 męskich zegarków Timex Expedition dla Twojego faceta!

by • 02/07/2019 • ModaComments (0)797

 

Zegarki męskie Timex cenione są za ich niezawodność, precyzję i funkcjonalność. Stanowią obecnie jedne z najpopularniejszych czasomierzy, jakie dostępne są na rynku w ofercie dla mężczyzn. Pośród wielu modeli i wzorów można znaleźć zegarki męskie Timex Expedition. To cechujące się doskonałą stylistyką, ale i wieloma praktycznymi funkcjami modele. Wyróżniają je wysokiej jakości materiały oraz wytrzymałość, jakiej wymaga się od zegarków sportowych.

 

Tanie męskie zegarki dla aktywnych i na co dzień

Kto powiedział, że zegarki męskie Timex Expedition nie mogą być noszone do codziennego ubioru? Istnieją modele, które zdecydowanie zaprzeczają takiej tezie, a wśród nich można wymienić Timex Expedition T49713.

 

zegarek-meski-timex-men-expedition-t49713

 

To zegarek męski, któremu nadano sportowy look, jednocześnie jednak świetnie komponujący się z casualowymi stylizacjami. Podobnie jak inne tanie męskie zegarki marki Timex pozwala się cieszyć doskonałą jakością za niewielką cenę. Jest modelem wskazówkowym, w którym na białej tarczy wyraźnie zaznaczono arabskie cyfry. Jak wszystkie zegarki męskie Timex Expedition cechuje się wodoszczelnością. W przypadku tego modelu wynosi ona 100 metrów i umożliwia pływanie oraz nurkowanie bez akwalungu.

 

Tanie zegarki męskie z bransoletą

Prezentowane na stronie fabrykazegarkow.pl zegarki Timex Expedition to z jednej strony sportowa stylistyka, z drugiej szyk, który pozwala łączyć je z codzienną kreacją. To doskonała alternatywa dla mężczyzn, którzy cenią jedno i drugie. W przypadku zegarka męskiego Timex Expedition Ranger TW4B10800 producenci zestawili ze sobą sportowy design tarczy z elegancką bransoletą.

 

zegarek-meski-timex-expedition-kwarcowy-tw4b10800

 

Warto zwrócić uwagę na przystępną cenę tego modelu i wynikają z zastosowanych materiałów wysoką jakość. Pamiętajmy, że tanie zegarki męskie z bransoletą lub na pasku nie muszą oznaczać kiepskiej jakości. W tym przypadku za jakość odpowiada znany i ceniony na rynku producent.

Timex Expedition Ranger TW4B10800 to model z kopertą ze stali nierdzewnej oraz szkiełkiem mineralnym, które chroni przed obtłuczeniami i zarysowaniami. Zaletę stanowi tu, podobnie jak w przypadku wielu innych modeli Timex Expedition Indiglo, czyli system podświetlania całej tarczy.

 

Timex Expedition Scout – efektowny design i wytrzymałość

Opisane wyżej modele to niejedyne przystępne cenowo zegarki, które łączą doskonały wygląd z trwałością i wytrzymałością. Zegarek Timex Scout Chronograph TW4B09200 sprawdza się idealnie do stylizacji sportowych i casualowych. To propozycja dla aktywnych mężczyzn, którzy docenią jakość, jaką może zagwarantować zegarek męski Timex Expedition. Zaletami tego modelu jest chroniące przed zarysowaniami mineralne szkiełko, funkcja podświetlania Indyglo oraz wodoszczelność w klasie 100 metrów.

 

zegarek-meski-timex-expedition-scout-chronograph-kwarcowy-tw4b09200

 

Timex Expedition Shock, czyli tanie zegarki męskie z systemem antywstrząsowym

Czy wszystkie zegarki marki Timex są przystępne cenowo? To oczywiście zależy od punktu widzenia. Rozpiętość cenowa jest dość duża i średnio waha się w granicach od 100 do 1000 zł. Dlatego zegarek męski Timex Expedition Vibe Shock TW4B00300 można uważać za jeden z tańszych produktów. Po raz kolejny mamy więc do czynienia korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

 

zegarek-meski-timex-shock-expedition-vibe-tw4b00300

 

Prezentowany zegarek Timex Expedition Shock został wyposażony w system antywstrząsowy i alarm hydracyjny, który przypomina podczas treningu o koniczności uzupełnienia płynów. Jest wodoodporny w klasie 200 metrów i posiada podświetlenie Indyglo.

 

Zegarki Timex Expedition Compass z technologią Intelligent Quartz

Jak nietrudno się domyślić, zegarki Timex Expedition Compass od poprzednich modeli różnią się wbudowaną funkcją kompasu. W przypadku prezentowanego modelu Timex Adventure Series Tide Temp Compass T2N721 producent wyszedł jednak znacznie dalej poza tę funkcję i wyposażył zegarek również w wiele innych możliwości.

 

zegarek-meski-timex-men-adventure-series-tide-temp-comapss-t2n721_2

 

Dzięki temu użytkownik zyskuje doskonałą jakość i dostęp do wielu danych. Mamy tu wskazania temperatury powietrza oraz pływów morza. Wodoodporność w klasie 100 metrów pozwala z zegarkiem Timex Expedition pływać i nurkować bez akwalungu.

Szeroki asortyment zegarków męskich Timex Expedition może przyprawiać o zawrót głowy. Choć wybór może się przez to okazać trudny, to jedno jest pewne. Timex Expedition jest idealną propozycją dla aktywnego faceta, który ceni jakość, precyzję i praktyczne rozwiązania.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12