treningi dla kobiet

6 hot treningów idealnych na nowy rok!

by • 05/01/2016 • Na czasie, Sport / FitnessComments (0)2900

 

Po Świętach Bożego Narodzenia i upojnym Sylwestrze z pewnością nasza waga pokazuje liczbę, od której chciałybyśmy szybko uciec i odejść. Chcecie poznać gorące, ciekawe treningi, które będą tegorocznym hitem? Nie potrzebujecie do nich tak naprawdę odpowiednich stylizacji, ani pieniędzy – większość z nich możecie zrobić w domu bez żadnych komplikacji i trudności. Co więcej, nie wymagają one wielu godzin, poświęceń do tego, aby szybko przyniosły upragnione efekty. Jesteście gotowe, żeby zacząć? Sprawdzajcie, ćwiczcie i bądźcie jeszcze piękniejsze! Oto lista 6 super sportowych treningowych na Nowy Rok!

 

TANIEC = MNIEJ KALORII

Ćwicz, korzystając z wielu różnych filmików video online jak w tym programie. Dzięki tańczeniu w domowych warunkach z instruktorką w kilka tygodni uzyskasz ciało, o jakim marzysz. Taniec wyzwoli w Tobie pozytywną energię, poprawi samopoczucie. Wystarczy, że przyłożysz się regularnie do ćwiczeń przez okres około 4-6 tygodni, a zobaczysz efekty! Taniec to sportowy trend 2015 – nie dość, że będziesz hot, to jeszcze nauczysz się seksownych kroków, które będziesz mogła wykorzystać na klubowych parkietach. Przyjemne z pożytecznym!

 

 

SWING

Nie musisz urodzić się w latach 20. XX wieku, żeby mieć okazję do nauki swingu. Ta forma tańca jest naprawdę doskonałym sposobem na spalenie zbędnych kalorii i to za sprawą zabawy. Fakt, przyda Ci się do tej aktywności partner, ale jeśli jeszcze cierpisz na jego brak, wybierz się na trening swinga do pobliskiej szkoły tańca, a tam, kto wie, może jeszcze uda ci się wyjść z zajęć z jakimś przystojniakiem? Lekcja swingu przed prawdziwymi zajęciami na pewno Ci się przyda, więc hop na Youtube i ćwiczymy! Będzie dobrze!

 

 

CARDIO – FAT-BURNING WORKOUT

Statystyczne i zwyczajne treningi, gdzie tętno ma być ustabilizowane, odchodzą już do lamusa. Nowy Rok to przede wszystkim treningi interwałowe, które mają popychać Wasz organizm do oddechowych eksperymentów i skrajności, przerwy i ponownych powtórzeń. Dzięki taki ćwiczeniom poddacie swój organizm treningom, które podniosą i usprawnią waszą przemianę materii. A o to przecież nam wszystkim chodzi!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3