znajomicover

Jak mieć więcej znajomych? 6 sekretów!

by • 10/03/2020 • Praca, Styl życiaComments (0)14450

 

Każdy z nas marzy o tym, żeby mieć grono ciekawych, interesujących i kreatywnych znajomych. Ludzie towarzyscy są lepiej odbierani przez społeczeństwo. Sprawiają wrażenie osób szczęsliwych, godnych zaufania oraz posiadających dużą łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości, co niesłychanie ułatwia życie. Podpowiemy wam jak mieć więcej znajomych i co zrobić, aby nasze życie towarzyskie było różnorodne i ciekawe.

 

1. Staraj się przyjmować zaproszenia.

Nigdy nie odmawiaj, kiedy Twoi przyjaciele zapraszają Cię na wspólnego grila, wyjście do kina itp. Często na takich spotkaniach pojawiają się różni ludzi, których osoba może Cię wyjątkowo zainteresować.

 

2. Wychodź, nawet jeśli nie zawsze masz na to ochotę.

Za oknem zimno, ciemno, a Twój dom emanuje ciepłem i jest niewiarygodnie przytulny. Rzecz oczywista, że nie masz ochoty go opuszczać. Jednak gdy zbyt często mówisz „NIE” na stawiane Ci propozycje, ludzie rezygnują z ponowanego zapraszania Cię do kina, teatru czy kolację.

 

3. Dołącz do lokalnych klubów, bedących w kręgu Twoich zainteresowań.

Przebywanie pośród ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do Ciebie, to niezwykła szansa na zawarcie trwałych znajomości. Dodatkowo jest to okazja, do tworzenia czegoś nowego. Dołączenie do tego rodzaju grup, to zapewnione spotkania towarzyskie, przynajmniej raz na tydzień.

 

4. Zwaracaj uwagę na ludzi, którzy znajdują się blisko Ciebie.

Bardzo często, nie wyobrażamy sobie przyjażni czy nawet spotkań towarzyskich z ludźmi, których codziennie mijamy na uczelni czy w pracy. Nic bardziej mylnego. Warto wykazać minium zainteresowania, zapytać o popołudniowe plany. Może wspólny spacer?

 

5. Podróżuj.

Uzmysłów sobie, że najlepszych przyjaciól poznaje się w podróży i są to przyjaźnie bezinteresowne, a o takie w życiu trudno. Wędrując po świecie samemu, będziesz „zmuszony” do poznawanie wielu ciekawych i interesujących ludzi. Takie znajomości są bardzo ważne, często pomimo odległości i różnic kulturowych, trwają najdłużej.

 

6. Ściągaj aplikacje społecznościowe!

Ściągnij takie aplikacje jak Tinder, dzięki którym możesz poznać nowe osoby. Mimo głównego założenia, nie wszyscy szukają tam osób na związek bądź seks. Aplikacja wyszukuje osoby, które mają podobne zainteresowania do Ciebie dlatego łatwo o nowe przyjaźnie!

 

Początkowo szukanie nowych znajomych może być trudne, szcególnie dla osób, które z natury są nieśmiałe. Jednak kiedy przełamiemy pewną barierę, będzie to czymś naturalnym. Po pewnym czasie, łatwość w zawiązywaniu kontaktów przydzie samoistnie. Powodzenia!

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525