modaweselecvr

ABC smukłej sylwetki

by • 24/07/2014 • Dieta, Pielęgnacja ciałaComments (0)2600

 

Zdarza ci się wpatrywać godzinami na modelki widniejące na okładkach znanych magazynów? Marzysz o idealnej figurze, która pozwoli ci zakładać niemal wszystkie ubrania na świecie? Chciałabyś schudnąć, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Przychodzimy na ratunek! Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że aby dojść do cielesnej perfekcji należy stworzyć porządny harmonogram. Do celu będziemy dochodzić kroczek po kroczku, w trakcie tego procesu mogą nawiedzić Was rozczarowania, chwile słabości i załamania. Jeśli zależy Wam jednak mocno na pięknej figurze, to nic nie będzie w stanie Was pokonać. W jaki sposób uzyskać idealną sylwetkę? Oto 7 podstawowych kroków, które w połączeniu razem przyniosą nam upragniony efekt.

 

Zdrowa dieta

To najważniejszy punkt na naszej drodze. Zdrowa i pożywna dieta. To nie znaczy oczywiście, że nie można pozwolić sobie na chwilę słabości i zjeść kawałka czekolady. Wszystko jednak powinnyśmy spożywać z umiarem. Większość naszej diety powinny stanowić warzywa, potem owoce, następnie chude białko i produkty pełnoziarniste. Niestety, aby osiągnąć perfekcyjną sylwetkę trzeba być zdyscyplinowanym w kwestii jedzenia i dokonywać odpowiednich wyborów co do jedzenia.

 

Mózg i ciało

Jeśli chcesz schudnąć, twoje ciało musi kooperować z twoim mózgiem. Musisz zdać sobie sprawę ze swoich słabości, przyjąć je i być ich świadomym. Jeśli przyznasz się przed sobą do złych nawyków w codziennym życiu, jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Zaakceptuj fakt, że do perfekcyjnej sylwetki dojdziesz wytrwałą pracą. Choć będzie ciężko, to rezultaty tego procesu są tego warte!

 

Stwórz plan treningów

Plan takich ćwiczeń powinien być dopasowany do twojej aktualnej kondycji zarówno fizycznej, jak i tej zdrowotnej. Zastanów się, co chcesz konkretnie osiągnąć! Wybieraj odpowiednie treningi, które doprowadzą cię do zwycięstwa. Stworzony przez ciebie harmonogram, tygodniowy plan ćwiczeń sprawi, że bez problemu wdrożysz się w niego. Po 2 tygodniach wpadniesz już w sportowy trans.

 

Żyj aktywnie

Zacznij żyć aktywniej! Jeśli masz taką okazję, wejdź do siebie do domu po schodach. Jeśli chcesz gdzieś przejechać 2 przystanki autobusu, wybierz drogę na pieszo. Jeśli zastosujesz się do zasady aktywnego życia, będziesz spalać więcej kalorii w ciągu dnia. Zobaczysz, ile pozytywnych zmian czeka na Ciebie i Twoje ciało. Naprawdę warto!

 

nastepna 

fot. Zara

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3