akcesoria kuchenne

Te akcesoria ułatwią Ci gotowanie!

by • 11/11/2014 • Kuchnia, Porady kulinarneComments (0)3443

 

Całkiem prawdopodobne, że nie słyszałyście o poniższych narzędziach, a powinnyście! Ułatwią wam gotowanie i pozwolą zaoszczędzić cenny czas. Niestety nie wszystkie są dostępne na polskim rynku, ale bardzo łatwo możecie je zamówić w zagranicznych sklepach internetowych. Linki znajdziecie przy każdym produkcie. Oto nasze propozycje:

 

ZESTAW NARZĘDZI DO OBIERANIA OWOCÓW

Taki zestaw do obierania przyda się każdemu! W skład wchodzi nóż do melona, obieraczka do cytrusów, szczypce do szypułek truskawek i obieraczka do ananasa. Zestaw kupicie w tym sklepie.

 

obieranie

 

NARZĘDZIE DO GOTOWANIA RYŻU W MIKROFALÓWCE

Urządzenie przyda się wszystkim zapracowanym i zabieganym osobom. Dzięki niemu, w bardzo szybki sposób ugotujemy ryż czy kaszę w kuchence mikrofalowej. Dodatkowo warto zauważyć, że ten sposób jest bardzo zdrowy. Ugotowane ziarna zachowują sole mineralne i witaminy. Narzędzie kupicie tutaj. Podobne narzędzie tyko do gotowania makaronu znajdziecie tutaj.

 

ryz

 

PODRĘCZNY WYCISKACZ DO OWOCÓW

Potrzebujesz na szybko wycisnąć sok z cytryny czy limonki? Ten przyrząd sprawi, że to zadanie będzie banalnie proste, a z cytryny nie zmarnuje się żadna kropla.

 

wyciskarka

 

PODŚWIETLANA SZPATUŁKA DO GRILLA

Odwieczny problem przy robieniu grilla – za mało światła! Bardzo łatwo rozwiążemy go kupując podświetlaną szpatułkę. Działa na baterie i zapewni nam światło LEDowe. Dostaniecie go za około 25 dolarów w amerykańskich sklepach internetowych.

 

szpatulka do grilla

 

POJEMNIK PRÓŻNIOWY DO MARYNOWANIA

Zamarynowane produkty wkładamy do pojemnica, za pomocą pompki próżniowej należy odessać z niego powietrze. Taki zabieg skraca czas przygotowania produktów do kilkunastu minut! Już nie będziecie musieli przygotowywać mięsa na długo przed planowanym gotowaniem. Pojemnik kupicie tutaj.

 

marynowanie

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525