najlepsze portale randkowe

7 aplikacji, które ułatwią Ci życie!

by • 16/06/2016 • Na czasie, Styl życia, TechnologiaComments (1)6925

 

Czy kiedykolwiek korzystałyście z aplikacji na telefon, które pomogły Wam zmienić i ułatwić życie? I nie mówimy tu o złodziejach czasu w stylu Candy Crush Saga czy Fruit Ninja. Chodzi o takie aplikacje, które pomogły wam w najprostszych dziedzinach życia tj. dieta, organizacja czasu, pozwoliły rozwinąć waszą karierę. Przygotowałyśmy dla Was listę najlepszych aplikacji, które, owszem, nie zrobią za Was wszystkiego, ale jeśli tylko włożycie w nie trochę wysiłku i chętnie będziecie z nich korzystać, mogą okazać się naprawdę pomocne. Które z aplikacji odmienią Wasze życie? Oto nasza lista top 7!

 

CLUE – PERIOD TRACKER

Zacznijmy ze sprawą, która jest naszym nieodłącznym (czy tego chcemy czy nie) elementem życia: misiączka. Aplikacja Clue – Period Tracker pozwoli Wam kontrolować kobiece sprawy, wyliczy Wam regularną miesiączkę. Co więcej, jeśli pozwolicie aplikacji dowiedzieć się o was czegoś więcej, to bez problemu pokaże Wam ona, kiedy możecie spodziewać się ból głowy, kiedy istnieje największe ryzyko zajścia w ciążę itp. Jeśli nie korzystacie z doustnych środków antykoncepcyjnych, ta aplikacja pomoże Wam utrzymać swój organizm w ryzach. No i partner będzie mógł się dowiedzieć, w którym dniu danego miesiąca jesteście najbardziej narażone na… okresowe fochy.

 

 

 

BEFIT

Polska wersja kultowej aplikacji Healthy Habits, która w Stanach Zjednoczonych zyskała sobie rzesze zwolenników. Nietypowy, mobilny trener zdrowego stylu życia w twoim telefonie? Tak! Warzywno-owocowe postacie będą Ci przekazywać cenne informacje i praktyczną wiedzę o kluczowych elementach funkcjonowania. Dowiesz się więcej o śnie, aktywności fizycznej, zasadach dobrego żywienia czy nawodnienia. Nabędziesz nowe, zdrowsze nawyki, które staną się zalążkiem lepszej formy i kondycji życiowej. Aplikacja powstała przy współpracy z dietetykiem, dlatego nie martw się i bez obaw korzystaj z jej dobrodziejstw!

 

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to 7 aplikacji, które ułatwią Ci życie!

  1. Elżbieta pisze:

    Aplikacja ułatwia życie na codzień można wiele rzeczy zaplanowć.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525