najlepsze portale randkowe

7 aplikacji, które ułatwią Ci życie!

by • 16/06/2016 • Na czasie, Styl życia, TechnologiaComments (1)6916

 

Motywator

Nie jesteśmy robotami, dlatego nikogo nie dziwi, kiedy w ciągu 12 miesięcy zdarza nam się mieć lekki dołek, małą depresję i chwilowy kryzys. Jak się na nowo zmotywować do działania? To proste, ściągnijcie na telefon aplikację Motywator, a ona w mig przypomni Wam, jak piękne potrafi być życie, jak cudownym jest mieć pozytywne nastawienie do życia. Losujesz jedną sentencję na dany dzień i odzyskujesz motywację do wszystkiego. Spróbuj!

 

 

 

LIFT

Wyobrażasz sobie posiadać własnego, prywatnego trenera, coacha i wyrocznię w jednym? Aplikacja Lift pomoże Wam w zbudowaniu dobrych nawyków, stawianiu sobie kolejnych celów i… co najważniejsze, trzymaniu się ich. Możecie utworzyć w niej własne postanowienia tj. rzucenie palenia, alkoholu, przejścia na dietę. Aplikacja może być Wam naprawdę pomocna, a do tego niektóre z poleceń i rad będą na tyle zabawne, że faktycznie skłonią cię do działania i dodadzą potężnej dawki motywacji. I o to chodzi!

 

 

 

Way of Life

Idealna aplikacja dla wszystkich, którzy stracą na moment swój życiowy sens. Dzięki podanym danym, Way of Life sprawdzi, stworzy wykresy, które wykażą Wam różny stopień uzależnienia od danych produktów, wyciągniecie wnioski, która z popularnych czynności i które z przyzwyczajeń źle na was wpływa. Zobaczysz wszystko jak na tacy i upewnisz się w przekonaniu, że niektóre postanowienia naprawdę warto kontynuować!

 

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to 7 aplikacji, które ułatwią Ci życie!

  1. Elżbieta pisze:

    Aplikacja ułatwia życie na codzień można wiele rzeczy zaplanowć.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3