zakupy877

TOP8: Aplikacje modowe na smartfony

by • 08/09/2015 • TechnologiaComments (1)6443

 

FAD – The Ultimate Fashion Dictionary

Interesujesz się modą bardziej na poważnie? Chciałabyś poznać historie wielkich gwiazd ze świata mody i odkryć różne tajemnice związane z tym światem? Jeśli tak, to aplikacja FAD, czyli The Ultimate Fashion Dictionary powinna znaleźć się w twoim smartfonie. Modowy słowniczek pomoże ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie nękające cię pytania związane z modą.

 

 

Go Try It On

Jesteś zakupoholiczką? Mogłabyś godzinami przymierzać ciuchy w pobliskim domu handlowym? Chciałabyś mieć przy sobie kogoś, kto udzieliłby ci cennych porad i wskazówek w kwestii zakupu nowej bluzki, sukienki czy spodni? Nic trudnego! Aplikacja Go Try It On umożliwi ci natychmiastowe zamieszczenie zdjęć z przymierzalni. Użytkowniczki aplikacji będą mogły od razu skomentować, doradzić ci i wyrazić swoją opinię dotyczącą twojej stylizacji. Nigdy więcej dylematów w przymierzalni!

 

 

ASAP 54

To świeżynka! Całkowita nowość jeśli chodzi o aplikacje modowe na smartfony. Ta niezwykła aplikacja pozwoli Wam sprawdzić, jakiej marki jest bluzka, sukienka czy spodnie na zdjęciu jakiejś znanej modelki albo koleżanki z facebooka. Wystarczy, że wrzucisz zdjęcie z poszukiwaną częścią garderoby do aplikacji ASAP 54. Dowiesz się wówczas, gdzie znajdziesz taką samą lub bardzo podobną rzecz. Nad sprawnym działaniem apki czuwają wykwalifikowani specjaliści i styliści, którzy dbają o to, aby jak najszybciej i jak najskuteczniej ci pomóc. As Fast As Possible!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to TOP8: Aplikacje modowe na smartfony

  1. Elżbieta pisze:

    Taka przyjaciółka jak ELLE w smarfonie jest to wielkie osiągnięcie cud techniki,wspaniały sukces dla kobiet zwłaszcza zabieganych .Wszystko co z modą związane znajdą od razu odpowiednio stworzone do swojej figury łącznie z dodatkami..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2