seksdolce

Bądź niegrzeczna w łóżku!

by • 02/07/2015 • Związki & SeksComments (0)8920

 

Ostatnimi czasy media kreują wizerunek „Bad Girl” w mediach. Mówi się, że mężczyzn kręci niegrzeczna dziewczynka, która jest bardziej dominującą od nich w łóżku. Może się to nam nie podobać, ale… przecież tak jest w rzeczywistości. Faceci kochają, kiedy raz na jakiś czas kobiety przejmują kontrolę, ulegają dzikim emocjom i porywają się na niezwykle namiętny seks. Jeśli chcesz zaskoczyć swojego faceta i marzy ci się bycie dziką panterą w łóżku, zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi tego, jak zostać złą dziewczynką w łóżku.

 

Bądź szefową!

Musisz go uwieść! Nie czekaj na idealny moment, który okaże się odpowiednim na pierwszy krok. Po prostu rzuć się na niego! Mężczyzna zostanie pobudzony już po 30 sekundach! Czuj się sexy, zwróć jego uwagę! Dominuj i decyduj o tym, jak i gdzie będziecie to robić! Jeśli jesteś na tyle odważna i otwarta na nowości, może skuj go kajdankami?

 

Słowna pikanteria

Spróbuj uatrakcyjnić swoje życie seksualne przez tzw. „dirty talks” z twoim ukochanym. Oni kochają spontaniczność, lubią również, gdy powiesz do nich coś bezwstydnego. Zacznij od jęków, westchnień, a potem dodaj coś pikantnego do swoich słów. Powiedz mu, że jest ci dobrze! Opowiedz mu o tym, co chcesz mu zrobić! Rozpal jego wyobraźnię, a facet będzie jadł ci z ręki.

 

Przebierz się!

Jeśli masz swoje fantazje, erotyczne marzenia, właśnie przyszedł na to czas, aby wreszcie odważyć się i je spełnić! Sprawdź kilka sklepów online, znajdź sukienkę, strój, który Ci się spodoba! Może zostaniesz jego pokojówką? A może stewardessą? Przed aktorskim wieczorkiem weź prysznic, nawilż swoje ciało, odpręż się, wyglądaj perfekcyjnie! Naprawdę warto zainwestować w taki strój! Będziesz go mogła wykorzystywać częściej, a i Wasze życie seksualne będzie bardziej udane!

 

Bądź ostra!

Jeśli chcesz być złą dziewczynkę, musisz ośmielić się i przełamać. Bądź szorstka dla swojego faceta! Przytrzymaj mocniej jego ramię, przygryź jego ramię, dotykaj go po całym ciele. Nie chodzi o to, aby sprawiać mu ból czy wpędzać w poczucie dyskomfortu, ale po prostu pokaż mu, jak bardzo go pragniesz! Badania naukowców wykazują, że mężczyźni marzą o kobietach, które w łóżku używają więcej fizyczności!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525