biovax-olejek

Bambus & Olej Avocado w olejku do włosów L’Biotica Biovax

by • 14/10/2017 • UrodaComments (0)449

 

Co kryją w sobie pędy bambusa i zielone awokado, że producenci kosmetyków sięgają po nie tak często? Zestaw niezbędnych dla włosów składników regenerujących, odżywczych i wzmacniających. To dzięki nim Biovax Bambus & Olej Avocado to skuteczny regenerujący olejek do włosów. Poznaj jego działanie.

 

Olejek do włosów o właściwościach regenerujących to tylko uzupełnienie całej serii pielęgnacyjnej Bambus & Olej Avocado, w której znajdują się m.in. szampon i maseczka do włosów Biovax. Wszystkie produkty z tej serii bazują na trzech składnikach, które grają główną rolę także w tym olejku. Co o właściwościach tego olejku mówi jego skład?

 

Olejek do włosów L’Biotica Biovax zawiera:

• wyciąg z liści bambusa (odpowiedzialny za intensywność koloru),
• olejek z pędów bambusa (wzmacniający i ochraniający),
• olejek awokado (dogłębnie regenerujący osłabione końcówki).

Niestety fanki produktów bez silikonów nie powinny sięgać po olejek do włosów Biovax Bambus & Avocado, ponieważ oprócz zestawu naprawdę fajnych olejków – słonecznikowego, krokoszowego, sojowego – kosmetyk zawiera także silikony i składniki syntetyczne. To sprawia, że nie jest on do końca naturalny i może obciążać cienkie włosy, jeśli zostanie użyty w zbyt dużej ilości lub nieodpowiednią metodą np. bez spłukiwania.

 

Regenerujący olejek do włosów Biovax Bambus & Olej Avocado

To olejek opracowany, aby zapewniać włosom wzmocnienie, odbudowę, uelastycznienie i upiększenie – wszystko, co jest niezbędne do przywrócenia włosom piękna. Regularne aplikowanie lekkiej formuły na włosy sprawia, że w efekcie mogą one być zdecydowanie lepiej nawilżone, dużo bardziej miękkie, gładki i błyszczące. Olejek do włosów Biovax Bambus & Olej Avocado dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniami, dlatego włosy stają się mniej łamliwe. Nie rozwiąże co prawda problemu rozdwojonych końcówek, ale może być używany jako serum zabezpieczające końcówki.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525