ajf

Bilety komunikacji miejskiej w telefonie

by • 11/08/2017 • TechnologiaComments (0)878

 

Do pracy, na uczelnię, do znajomych, na zakupy, na trening, na naukę języka. W dzisiejszych czasach wszystko dzieje się w pośpiechu. Spóźnieni wybiegamy z domu i pędzimy na przystanek autobusowy czy tramwajowy, włączając w biegu ulubioną muzykę czy przeglądając najnowsze zdjęcia na ulubionym portalu społecznościowym. „O nie, zapomniałam kupić biletu!”, „A niech to, nie zdążę kupić biletu” – na pewno każdy z nas choć raz znalazł się w podobnej sytuacji. Czas nas goni, bilet u kierowcy jest dwa razy droższy, a biletomat w środku pojazdu nieczynny. Co teraz zrobić?

 

WYGODNIE I NOWOCZEŚNIE

W XXI wieku w niemal każdym aspekcie życia staramy się wybierać komfortowe rozwiązania tak, aby je sobie ułatwić. W dobie smartfonów i mobilnych aplikacji nasz telefon może pomieścić i zrobić za nas niemal wszystko: znajdziemy w nim aplikację z ulubionym sklepem odzieżowym (żeby łatwiej robiło się zakupy), własnym bankiem (żeby szybko móc sprawdzić stan swojego konta albo zapłacić rachunek, o którym zapomnieliśmy) czy tę monitorującą nasze sportowe aktywności (żeby wiedzieć, ile spaliliśmy kalorii i ile kilometrów jeszcze powinniśmy przebiec).

 

Jeśli na co dzień korzystanie z komunikacji miejskiej, to na Waszym smartfonie nie może zabraknąć aplikacji mPay, za której pośrednictwem, na przykład możemy kupować bilety autobusowe. Bezstresowo, zawsze na czas i co najważniejsze w błyskawicznym tempie.  A wszystko to za pomocą Waszego telefonu (który i tak ciągle pewnie jest w Waszych rękach!) – bez zbędnych potwierdzeń, bezgotówkowo i komfortowo.

 

BILET W TELEFONIE

Aplikacja mPay umożliwia Wam zakup biletów komunikacji miejskiej przez telefon. Zakupione ebilety zostają przypisane do Waszego numeru telefonu. W razie kontroli – po prostu okazujemy bilet na ekranie swojego telefonu.

Bilet w telefonie oznacza koniec z szukania kiosków, drobnych, stania w kolejce i obserwowania odjeżdżającego nam sprzed nosa autobusu! Za pomocą mPay bilet możemy kupić nawet tuż przed wejściem do środka komunikacji, o każdej porze dnia i nocy, w tygodniu czy w weekend. Nie dość, że kupowanie biletu od dziś może stać się wygodniejsze, to pomyślcie jak wiele czasu oszczędzicie za sprawą takiej aplikacji. Bilet w telefonie oszczędzi Wam też niepotrzebnych nerwów związanych z kontrolerami – to Wy decydujecie o tym, kiedy i jaki bilet kupić.

 

BILET ZA ZŁOTÓWKĘ

Twórcy aplikacji mPay wraz z partnerem – firmą Mastercard postanowili promować mobilny – wygodny i nowoczesny styl życia. Od końca czerwca b.r. wszyscy użytkownicy aplikacji, którzy wykonują płatności telefonem, kupując bilety komunikacji miejskiej, otrzymują je w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Od teraz każdy przejazd tramwajem, autobusem oraz decyzja o płatności telefonem za bilet może Was kosztować jedyną… złotówkę. Wystarczy pobrać aplikację mPay na swój smartfon z App store, Google Play czy Windows Phone Store i utworzyć swoje konto, na którym podepniecie swoją kartę kredytową. Założenie konta zajmie Wam jedynie kilka minut! Potem możecie się już tylko rozkoszować zaoszczędzonym czasem, posiadając swój bilet w telefonie.

 

NIE TYLKO KOMUNIKACJA MIEJSKA

Aplikacja niesie za sobą jeszcze kilka innych zalet. mPay pozwoli Wam również z poziomu apki, np. na przelewy pomiędzy innymi użytkownikami, ułatwi doładowania telefonów na kartę czy gier, pozwoli na zakup biletów na wydarzenia sportowe czy umożliwi płatność telefonem za parkowanie w płatnej strefie. Wszystko za sprawą elektronicznego portfela i swojego telefonu!

 

Jeśli chcecie ułatwić sobie życie, a co najważniejsze ograniczyć prozaiczne czynności i zaoszczędzić mnóstwo czasu – koniecznie ściągnijcie aplikację mPay.

Do dzieła!

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2