sekscover

9 błędów, które mężczyźni robią w łóżku!

by • 20/01/2018 • Związki & SeksComments (1)4725

 

WPADAJĄ W RUTYNĘ

Niektórych naszych kochanków trzeba dobitnie pobudzić i ożywić w nich seksualnego zwierzaka. Kobiety mają pełno fantazji związanych z seksem. Inspiracje „50 Twarzy Greya” – czasami marzymy o tym, aby książkowa scena odbyła się w naszej domowej sypialni. Plotkujemy o seksie z przyjaciółkami, lubimy, jeśli dużo się dzieje. Pozwólmy odkryć naszym facetom nasze intymne wyobrażenia i marzenia. Być może oni po prostu nie zakładają, że my chcemy od seksu czegoś więcej. Myślę, że wizja seksualnych igraszek pt. „Ja jestem policjantką, a ty złym gangsterem” może pobudzić ich wyobraźnię.

 

SĄ PRZEWIDYWALNI

Przewidywalność to wróg każdego stosunku seksualnego. Nie ma nic gorszego niż wpadnięcie w rutynę, wykonywanie ciągle tych samych ruchów, pozycji. Seks musi być zaskoczeniem, musi wyzwalać w nas dzikie żądze i mnóstwo emocji. Jeśli nie chcecie wiecznie kochać się w jednej i tej samej pozycji, to zwróćcie w końcu uwagę swojemu facetowi, że może czas na małą odmianę? Podkręćcie atmosferę, nie bójcie się nowości i nowych wyzwań. To tylko podkręci napięcie w waszym życiu intymnym!

 

NIE SĄ FANAMI ORALNYCH PIESZCZOT

Zejście w dół i pieszczoty naszych okolic intymnych nie jest ich ulubionym zajęciem? No to mamy kłopot, bo pewnie większość z Was jest właśnie fanem takich oralnych zabaw. Jeśli twój facet robi wszystko, żeby nie zadowalać cię w ten sposób, to mamy mały kłopot. Musisz znaleźć sposób na to, aby on to polubił. Może kup sobie seksowną bieliznę? Figi zrobione z cukierków? Kuś go jak najwięcej! W końcu zmięknie!

 

MYŚLĄ O CZASIE STOSUNKU

Mężczyźni mają obsesję na punkcie czasu. Gdzieś przeczytali, ktoś im powiedział, że średnia długość stosunku powinna wynosić 18 minut, a ich seks z Tobą trwa zaledwie 7. Zaczynają się nerwy, stres! Wytłumacz mu, że to kwestia indywidualna, że czas nie ma znaczenia. Liczy się jakość i erotyczne doznania! Seks nie jest olimpijską dyscypliną, żeby wyrabiać czasowe rekordy. Ważna jest chwila, Wy, wasze ciała i wspólne zbliżenia.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to 9 błędów, które mężczyźni robią w łóżku!

  1. Elżbieta pisze:

    Niedogranie w tych sprawach to znaczy jeżeli kobieta nie jest zadowolona
    i brak porozumienia z partnerem to jest istona sprawa może się odbić w codziennnym życiu .nieciekawie.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525