meganzima

Najczęstsze błędy w podrywaniu! Sprawdź

by • 08/09/2015 • Związki & SeksComments (0)3066

 

Kochane! Przyszedł czas na odrobinę samokrytycyzmu. Czy zdarzyło Wam się popełnić jakikolwiek błąd w trakcie podrywu? Jesteście pewne, że nie? Niestety, mimo ciężkich prób i potężnej wytrwałości, istnieje wielkie prawdopodobieństwo,  że zrobiłyście coś nie tak.  Złe sygnały i odstraszenie obiektu westchnień  – do tego nie możemy dopuścić! Co robić, żeby on stracił dla nas głowę? Jakie błędy w podrywaniu najczęściej popełniają kobiety, starając się o względy faceta? Oto lista dla wszystkich zainteresowanych!

 

MAKIJAŻOWA WPADKA

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety to fakt nałożenia na siebie zbyt dużej ilości makijażu. Przebadani mężczyźni w wielu socjologicznych ankietach zgodnie potwierdzają: im mniej makijażu, tym lepiej. Musi być on niewidoczny! Fakt, powinien podkreślać nasze atuty, ukrywać wszelkie niedoskonałości – to wszystko. Jeśli lubisz mocno malować usta, zrezygnuj z mocnych oczu. I na odwrót. Zachowaj umiar! Spotykasz się z normalnym facetem, który chce zobaczyć ciebie, a nie kobietę-maskę.

 

GODZINNA WPADKA

Wiem, że na pewno jesteście świadome stereotypu, jaki istnieje: kobiety są wiecznie spóźnione, stoją godzinami przed lustrem, do ostatniej minuty nie wiedzą, co założyć. Wszystko okej! Ale teraz odpowiedzcie sobie same, z ręką na serc: ile razy spóźniłyście się na spotkanie z facetem celowo? No właśnie! Pomyślałyście, że on będzie pragnął was jeszcze bardziej, bo będzie musiał na Was czekać 30 minut? Nie zawsze, moje kochane! Możecie go tym skutecznie odstraszyć! I nie jest prawdą fakt, że przybycie punktualnie na spotkanie oznacza od razu „tak bardzo cię chcę!”. Jego czas jest tak samo ważny jak twój! Twój nowy znajomy nie odbierze tego w charakterze nachalności czy natarczywości. Wręcz przeciwnie, doceni to, że jesteś pierwszą kobietą, na którą nie musiał czekać (w pozytywnym słowa tego znaczeniu)!

 

KULINARNA WPADKA

Nie chodzi tu o nieudany wypiek czy przesolony makaron! To jeden z najczęstszych powodów, dla których facet nie wyobraża sobie życia z tobą. Zaburzenia w odżywaniu, dieta, szalone pragnienie zrzucenia jak największej ilości kilogramów – brzmi znajomo? Twój przyszły facet patrząc na ciebie, jak zastanawiasz się przy wyborze czegoś do jedzenia pomiędzy plasterkiem awokado a odchudzającą zieloną herbatką (zaprosił cię na kolację!), będzie co najmniej zdziwiony. Nie oznacza to wcale tego, że nie możesz o siebie dbać i zdrowo się odżywiać! Ale nie przesadzaj ze skrajnościami! Nie udowadniaj mu za wszelką cenę, jak usilnie zrzucasz kolejny kilogram! Nie opowiadaj o głodówkach i detoksach! Zamów sobie dobry makaron i ciesz się chwilą spotkania!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525