MARIANO DI VAIO

Najprzystojniejsi blogerzy modowi!

by • 09/10/2014 • Instagram, Rozrywka, TechnologiaComments (0)9010

 

Wszędzie jest głośno o blogerkach modowych, ich stylizacjach i tym, która z nich jest najpiękniejsza. Męska część tego świata jest jak by trochę zapomniana, postanowilśmy przyjrzeć się bliżej Panom i wybrać tych, którzy dzięki swoim świetnym stylizacjom umiejętnie podkreślają to co w nich najseksowniejsze. Nasze zestawienie sprawi, że zrobi się Wam gorąco.  Robimy glęboki wdech i zaczynamy! Przed wami najprzystojniejsi blogerzy modowi.

 

MARIANO DI VAIO MDVSTYLE.COM

Na samym szczycie tego zestawienia postanowiliśmy umieścić kogoś naprawdę wyjątkowego. Mariano (z pochodzenia Włoch) to chłopak, który oprócz blogera jest również aktorem i modelem. Przeglądając jego bloga, można jednoznacznie stwierdzić, że  ten facet nie ma sobie równych jeśli chodzi o świetne połączenie gradientu na koszuli z fakturą marynarki. To co jednak najabradziej przykuwa uwagę, to zdjęcia bez koszulki! Mariano nieprzeciętnie dba o swoją formę i chętnie dzieli się ze swoimi czytelnikami kolejnymi osiągnięciami. Charakteryzuje go wyjątkowy półuśmiech, włoska opalenizna, idealnie ułożona grzywka i napinające się mięśnie!  Odwiedźcie jego profil na Instagramie, a pozbędziecie się wszystkich złudzeń.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

TOMASZ JÓZIEFICZ STUDIEDNONCHALANCE.COM

Uwaga, ta postać jest zupełnie nieznana szerszej widowni w porównaniu do panów opisanych powyżej. Tomasz Józieficz prowadzi bloga dopiero od września 2014 roku. Czyli dokładnie miesiąc! Warto jednak przyjrzeć mu się zdecydowanie bliżej, gdyż inni blogerzy modowi mają się o co obawiać. Świetne wyczucie stylu, bardzo męski, charakterystyczna broda i ten błysk w oku. Dodatkowo spójrzcie jak idealnie opinają mu się koszule na jego umięśnionych dłoniach tworząc idealny obrazek. Ten Pan wie co jest hot  i jak to nosić. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

This slideshow requires JavaScript.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525