seks przez telefon

Nie masz ochoty na seks? Objawy i przyczyny

by • 15/04/2018 • Zdrowie, Związki & SeksComments (0)3455

 

Ostatnimi czasy, kiedy spędzasz czas ze swoim partnerem, zauważyłaś w sobie zmianę i brak ochoty na seks? Spadek libido stał się twoją codziennością i wiecznie odmawiasz swojemu partnerowi, wymyślając co raz to dziwniejsze wymówki? Zastanawiasz się, co jest tego powodem i chciałbyś swój seksualny problem rozwiązać? Dailystyle.pl przychodzi do Was z pomocą! Połóżmy kres łóżkowym problemom!

 

Przyczyn spadku libido może być mnóstwo. Wlicza się w to zarówno stres, przemęczenie, nieodpowiednia dieta, źle dobrana kuracja hormonalna czy problemy zdrowotne tj. zespół policystycznych jajników, cukrzyca. Nie martw się! Nie oznacza to od razu, że któryś z tych poważniejszych problemów dotyka Ciebie. Nie wmawiaj sobie, że to jest właśnie powodem spadku libido. Aby upewnić się i znaleźć sedno problemów, skorzystaj z naszych rad!

 

ZRÓB BADANIA

Aby upewnić się, że ów problem nie ma podłoża zdrowotnego, wybierz się dla świętego spokoju do ginekologa na regularną wizytę. Sprawdzisz przy okazji, czy nie dręczą cię żadne ginekologiczne problemy tj. nadżerka, zmiany grzybicze. Dzięki podstawowym badaniom tj. cytologia czy sprawdzeniu twoich jajników, możesz również sprawdzić, czy nie cierpisz na zespół policystycznych jajników. Jednym z głównych objawów tej choroby jest właśnie obniżone libido.

Poza regularnym badaniem ginekologicznym, możesz udać się również na sprawdzające badania krwi. Istotnym zadaniem dla Was będzie upewnienie się, że poziom cukru (insuliny we krwi) jest w normie. Cukrzycy mają to do siebie, że może dojść do spadku testosteronu, a to właśnie ten hormon odpowiada za popęd seksualny, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

 

ANTYKONCEPCJA

Antykoncepcja jest jednym z popularniejszych powodów wywołując właśnie gwałtowny spadek libido. Zastanów się, kiedy pojawił się u Ciebie brak ochoty na seks. Może ma na to wpływ zmiana rodzaju tabletek antykoncepcyjnych w ostatnim czasie? A może po prostu pigułki, które zażywasz, po prostu źle wpływają na Twoje ogólne samopoczucie? Porozmawiaj o tym problemie ze swoim lekarzem. Być może zaproponuje Ci specjalistyczne badanie hormonalne, po którym będzie mógł dobrać idealne tabletki dla Ciebie. Nie bój się mu o tym powiedzieć. Taka zmiana może diametralnie odmienić Wasze życie intymne!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2