cara delevingne 2

Cara Delevingne – nowa Kate Moss?

by • 10/09/2014 • Gwiazdy, Styl życiaComments (0)3374

 

Piękna, stylowa, charakterna i zabawna – Cara Delevingne rozkochała w sobie projektantów, fotografów, modelki, gwiazdy muzyki czy filmu. Czym modelka zaskarbiła sobie sympatię setek tysięcy ludzi na całym świecie? Co ją wyróżnia na tle innych? Czy 22-letnia Cara zostanie ikoną stylu i świata mody?

 

Złośliwi twierdzą, że Cara Delevingne nie miała na drodze swojej kariery żadnych przeszkód i trudności. Wszystko za sprawą jej wpływowego dziadka, byłego prezesa English Heritage (rządowa instytucja ds. opieki nad zabytkami w Anglii), byłego wydawcy magazynu „Queen” oraz założyciela Radio Caroline. Wydawać by się jednak mogło, że bez talentu, piękna, wewnętrznego uroku i niezwykłego charakteru, Cara Delevingne nie byłaby na miejscu, w którym teraz się znajduje. Podobno nieważne, co mówią! Ważne, że mówią!

 

Cara Delevingne ma dwie starsze siostry: Chloe i Poppy. Ta druga również odnosi sukcesy w świecie modelingu. Obecnie jest ambasadorką firmy Chanel oraz młodszą ambasadorką British Fashion Council. Największym sukcesem Poppy była kampania Louis Vuitton, lato 2012, której była twarzą. Marc Jacobs zachwycił się jej urodą i postanowił ją zatrudnić. Uroda sióstr i sukces w branży modelingu jest więc rodzinny! Wygląda więc na to, że Cara Delevingne miała w swoim otoczeniu osobę, z której mogła czerpać przykład, inspirację i motywację do działania. Swój pierwszy kontrakt podpisała w 2009 r. z agencją Storm Model Management. Agencja modelek, mająca swoją siedzibę w Londynie, opiekuje się naprawdę wieloma modelkami, które osiągnęły światowy sukces. Wśród nich możemy znaleźć m.in.: Alexa Chung, Kate Moss, Emma Watson czy Jourdan Dunn.

 

 

 

W 2011 roku Delevingne pojawiła się w wiosenno-letniej kampanii marki Burberry, z którą współpracuje do dziś. W tym roku podjęła się pracy przy okazji kampanii Beauty tej firmy wraz z innymi brytyjskimi modelkami – Edie Campbell i Jourdan Dunn. Można pokusić się o twierdzenie, że to marka Burberry, w dużej mierze, wylansowała Carę na światowej sławy modelkę. To właśnie podczas współpracy z Burberry, modelka miała okazję stanąć przed obiektywem Mario Testino. Cara Delevingne wypracowała sobie swoją pozycję, dzięki udziałom w wielu różnym kampaniom. Nie gardziła sieciówkami, najwięksi projektanci mody uwielbiają z nią współpracować – jest niezwykle lubianą i podziwianą osobą w świecie mody. Modelka brała udział w kampaniach takich marek jak: H&M, ZARA, Chanel czy RESERVED.

 

Mimo niewielkiego jak na światowe modelki wzrostu (Cara ma niecałe 177 cm wzrostu) projektanci chętnie umieszczają ją na listach modelek swoich pokazów. Cara Delevingne prezentowała się w ubraniach takich modowych guru jak: Moschino, Oscar de la Renta, Burbery, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney czy Chanel. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów VOGUE na całym świecie. W 2012 r. i 2013 r. brała również udział w pokazie najbardziej luksusowej i podziwianej marki z bielizną na świecie, czyli pokazie firmy Victoria’s Secret. Nic dziwnego, wymiary 79-61-86 robią wrażenie! 

 

Oczy całego świata skierowane są na tę młodą modelkę. Londyńskie gazety i eksperci modowi uznają Delevingne za jedną z bardziej wpływowych osób pochodzących właśnie ze stolicy Wielkiej Brytanii. 22-letnia modelka znajduje się również na 5. miejscu listy Trending portalu models.com, co oznacza, że krytycy i specjaliści z branży modowej widzą w niej niezwykły potencjał.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525