se wh

Chcesz zwiększyć swoje doznania seksualne? Z pomocą przyjdą nowoczesne zabiegi!

by • 14/12/2015 • Pielęgnacja ciała, Uroda, Zdrowie, Związki & SeksComments (0)1413

 

Ciało ma bardzo ważne znaczenie dla kobiety i to nie tylko od strony wizualnej. To jej świątynia, do której wpuszcza tylko zaufane osoby. Taką z pewnością jest partner, z którym dzieli nie tylko życie rodzinne, ale także łóżkowe. Gdy to drugie zaczyna szwankować, automatycznie odbija się to na relacjach z pierwszego przypadku i odwrotnie. Nie warto dopuścić do tego, by to, co zaczynamy budować lub budowaliśmy przez lata, rozpadło się z powodu naszych drobnych kompleksów. To za duże, tamto za małe, to za brzydkie, tamto za krzywe – te zdania często wypowiadają kobiety, zniechęcając tym samym partnerów do zbliżeń. Co zrobić, byś przestała się wstydzić własnego ciała i czerpała przyjemność z seksu? Odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania jest ginekologia estetyczna.

 

Odzyskaj ciało dwudziestolatki!

Twoje ciało zmienia się z każdym upływającym rokiem, a Ty w szczególnych przypadkach – np. podczas własnych urodzin, przymierzania kostiumu kąpielowego czy robienia postanowień noworocznych – uparcie twierdzisz, że w końcu coś z tym zrobisz. I tak mija kolejny rok, a Ty jak miałaś problem z własnym ciałem, tak masz. Koniec z tym – znajdź kilka godzin dla siebie, odwiedź gabinet ginekologii estetycznej i zacznij cieszyć się z wyglądu własnego ciała. Przy okazji możesz zwiększyć swoje doznania seksualne. Jeśli przestał Cię cieszyć seks, może to oznaczać, że Twoja pochwa jest zbyt rozluźniona i przez to nie możesz czerpać maksymalnej przyjemności ze zbliżeń z partnerem. Wszystko można naprawić. Obkurczanie pochwy to jeden z podstawowych zabiegów w ginekologii estetycznej. Wykonuje się go za pomocą lasera, który, działając na ścianki pochwy, powoduje zwiększenie produkcji kolagenu. W efekcie tego pochwa obkurcza się, a przez to staje bardziej napięta i elastyczna. Rezultaty zapewne odczujesz już podczas pierwszego zbliżenia z partnerem – może do niego dojść już po kilku tygodniach, bo zabieg jest małoinwazyjny i bezpieczny.

 

Komfort i pewność siebie w kilka godzin!

Zmiana wizerunku Twoich okolic intymnych może opierać się na kilku zabiegach, z których każdy nastawiony jest na inny obszar. Gdy Twoim problemem są zbyt duże wargi sromowe, które przeszkadzają Ci nie tylko podczas zbliżeń z partnerem, ale także podczas codziennego funkcjonowania, powinnaś zdecydować się na zabieg ich zmniejszenia. Labioplastyka pozwoli Ci zapomnieć o nieprzyjemnym dyskomforcie podczas stosunku, stłumi w Tobie poczucie wstydu, które mogło się pojawiać podczas zbliżeń, ale przede wszystkim poprawi Twoje samopoczucie. Doskonałym uzupełnieniem zabiegu labioplastyki jest wybielanie warg sromowych. Zabieg polega na działaniu na dany obszar wiązką lasera, która nie tylko hamuje wydzielanie melaniny, a więc ciemnego barwnika, ale jednocześnie pomaga uzyskać efekt odmłodzenia.

 

Satysfakcja o jakiej marzyłaś!

Prawdziwym hitem ostatnich lat wśród kobiet jest powiększenie punktu G! Kobiety decydują się na ten krok nie dlatego, że nie odczuwają satysfakcji podczas seksu, ale dlatego, że chcą jej odczuwać więcej! Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w miejscu zlokalizowanego punktu G, dzięki czemu staje się on wydatniejszy, jędrniejszy i czulszy na stymulacje. Pierwsze efekty zauważysz już podczas pierwszego stosunku, który jest możliwy już po 4 godzinach od zabiegu! Kliniki Ginekologii Estetycznej Ziemlewski z siedzibami w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu posiadają w swojej ofercie każdy z wyżej wymienionych zabiegów. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: http://www.klinikiziemlewski.pl/.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525