glossycover

Skompletuj idealną paletę cieni do powiek

by • 21/06/2014 • Makijaż, UrodaComments (0)3343

 

Dobór odpowiednich cieni do powiek to często niemały dylemat dla wielu z nas. Zdecydować się na paletkę 40 cieni, zainwestować w mniejszy, a droższy zestaw, czy może kupować je pojedynczo? Wszystko zależy od tego jaki makijaż wykonujemy na co dzień. Jeśli cenisz sobie prostotę i minimalizm – nie oszukujmy się, do wykonania dziennego lub wieczorowego makijażu nie potrzebujesz cieni we wszystkich kolorach tęczy.

 

Jednym z rozwiązań jest zakup gotowej paletki cieni w uniwersalnych kolorach, np. bardzo popularnych w sieci Urban Decay – Naked2 Palette lub Au Naturel firmy Sleek. Pomimo wielu zalet, posiadają one pewne słabe strony: po pierwsze – nie wszystkie cienie z paletki są jednakowej dobrej jakości; po drugie – nie wszystkie odcienie mogą odpowiadać naszemu typowi urody. W efekcie – płacąc za całą paletkę, często używamy zaledwie kilku cieni, pozostawiając resztę w stanie nienaruszonym.

 

Aby uniknąć tego problemu, warto zdecydować się na pojedyncze cienie do powiek. Wiele popularnych firm kosmetycznych, tj. Inglot, MAC, Catrice, czy Kobo posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór odcieni (oraz wykończeń), wśród których będziesz mogła odnaleźć swoich ulubieńców.

 

Mimo iż łączna kwota własnoręcznie skompletowanej paletki często może wydać się wyższa od zakupu tych gotowych, warto pod uwagę wziąć poniższe kwestie:

1. Zakup cieni do powiek to inwestycja długoterminowa. Przy normalnym użytkowaniu, posłużą Ci ok. 2 lata.

2. Nie musisz kupować wszystkich kolorów naraz. Od czasu do czasu wydane kilkanaście złoty nie będzie tak dużym obciążeniem dla portfela.

 

Pozostaje jeszcze bardzo ważna kwestia, z jaką boryka się wiele z nas – dobór odpowiednich kolorów. My pomożemy zagubionym skompletować tzw. must have cieni do powiek. Takich kolorów, przy pomocy których wykonasz zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Łącząc te podstawowe cienie w różne zestawienia, zdziwisz się ile wariantów makijażowych będziesz w stanie wykonać!

 

 

Na następnej stronie TOP 6: CIENIE DO POWIEK

 nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12