gra wstepna

Co kobiety robią źle w łóżku?

by • 25/02/2018 • Związki & SeksComments (0)6961

 

Każda z nas chciałaby być demonem seksu i wiedzieć na jego temat wszystko. Jak się jednak okazuje, nie zawsze i w każdej kwestii możemy czuć się najlepsze. Mężczyźni też widzą w nas błędy i pewnego rodzaju gafy, jakie zdarza nam się popełniać przy okazji łóżkowych igraszek. Oto lista 10 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety w sypialni. Sprawdź, czy je popełniasz!

 

ZŁA BIELIZNA

Niestety, drogie panie! Od lat wiadomo jedno: facet to wzrokowiec! Jeśli więc będziesz mieć na sobie zwykłe, bawełniane majtki w serduszka albo powyciągane szorty, nie staniesz się wielkim ognistym obiektem seksualnym. Musicie wiedzieć jedno: oni kochają stringi. Jeśli nie jesteś fanką takiej bielizny, postaraj się chociaż zaopatrzyć się w kilka par, żeby po prostu go uwieść i sprawić mu przyjemność.

 

MILCZYSZ I NIE MÓWISZ, CZEGO PRAGNIESZ

Seks nie polega tylko na tym, że ma być i nie musi ulegać zmianom czy spełniać naszych oczekiwań. Owszem, ma! Musisz nauczyć się wyrażać swoje pragnienia i potrzeby, których nie warto się wstydzić. Faceci kochają sytuacje, w których my kierujemy ich, np. jak mają nas dotykać, gdzie lubimy, gdy nas pieszczą. Każda z nas jest inna, dlatego warto czasami zakomunikować ukochanemu co, jak i kiedy lubimy. On będzie zadowolony, że może sprawić nam seksualną przyjemność, a my będziemy po prostu przeżywać ekstazę!

 

KRZYK RODEM Z HORRORU

Mężczyźni lubią, gdy kobiety wyrażają głosem swoje emocje związane z łóżkiem, ale bez przesady. Jeśli zaczniecie krzyczeć bez opamiętania, a Wasz ton i głos będzie raczej przypominał krzyk rodem z horroru Hitchcocka, to nic z tego dobrego nie wyniknie. Twój jęk ma facetów podniecać, wzbudzać pożądanie, a nie odstraszać.

 

HOW DO I LOOK

To błąd numer jeden! Nie możesz przejmować się swoim wyglądem podczas stosunku, bo zepsujesz cały nastrój i atmosferę. To nieważne, czy masz fałdki tłuszczu na brzuchu albo nieskończony makijaż. Liczy się chwila, pozytywne doznania, namiętność! Nie ma sensu przejmować się i martwić tym, jak się prezentujemy. Jeśli wylądowaliście razem w łóżku, to znak, że chcieliście przeżywać te chwilę ze sobą. Nie analizuj i nie ulegaj skłonnościom nadinterpretacji!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525