gra wstepna

Co kobiety robią źle w łóżku?

by • 25/02/2018 • Związki & SeksComments (0)5772

 

SŁUP SOLI

Faceci nie chcą dmuchanych lal w łóżku, tylko pewną siebie i swojego ciała kobietę, która potrafi wyrażać emocje sobą. Leżenie jak kłoda to seksualne zabójstwo. Jeśli kochacie się razem, zadbaj też o to, aby dotknąć swojego partnera, spojrzeć na niego, poruszać się seksownie. On musi myśleć, że Tobie sprawia to przyjemność. W innym przypadku raczej nie miałoby to sensu. Bierność – nie, akt i działanie – tak!

 

ON ZAWSZE CHCE

Facet nie jest robotem, który będzie na każde Twoje zawołania. Sama pomyśl, czy Ty też zawsze masz ochotę na seks. No właśnie! Nie wymagaj więc od partnera, że będzie on szalał w sypialni na każde Twoje skinienie. Nie obrażaj się i nie czuj się urażona, kiedy miło odmówi. To wcale nie oznacza, że on nie ma na Ciebie i na seks z Tobą ochoty. Każdy ma słabszy dzień, może czuć się zmęczony. Nie miej mu tego za złe!

 

ZAPACHY I HIGIENA

Jak się okazuje, dbanie o siebie i podstawy higieny nie każdej z nas są bliskie. Doświadczenia niektórych facetów mówią samo za siebie. Musisz wiedzieć, że czystość i ładny zapach to klucz do sukcesu. Nie dziw się, że mężczyzna nie ma ochoty na seks oralny z Tobą, jeśli wie, że nie wzięłaś wcześniej prysznica albo gorącej kąpieli. H-I-G-I-E-N-A musi być!

 

NOWOŚĆ STOP

Jeśli Twój ukochany proponuje Ci nową pozycję lub jakąś seksualną grę, nie odmawiaj od razu, ale porozmawiaj z nim o tym. Seks to także zbliżenie waszych dusz, dlatego warto wiedzieć, co Twojemu partnerowi w duszy gra. Jeśli nie jesteś przekonana do czegoś, co proponuje, powiedz mu o tym. Nie krytykuj jednak od razu za sam pomysł i inicjatywę. To tylko propozycja!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525