papierochy

Co odstrasza facetów?

by • 24/06/2014 • Związki & SeksComments (0)10574

 

Czasami wydaje nam się, że mocny makijaż czy intensywna opalenizna doda nam uroku. Nic bardziej mylnego! Te kwestie rozpoczynają listę rzeczy, które najskuteczniej odstraszają przedstawicieli płci przeciwnej! Zapytaliśmy męską część redakcji, co odstrasza facetów u kobiet. Dowiedz się więc czego nie robić, a adoratorzy sami będą pukać do Twoich drzwi. Co odstrasza facetów?

 

SOLARIUM

Dlaczego większość kobiet decyduje się na korzystanie z solarium, wiedząc jak źle wpływa na ich skórę. Oprócz zwiększonego ryzyka zachorowania na raka czy przyspieszonego procesu starzenia, solarium wcale nas nie upiększa, a wręcz przeciwnie. Kolor skóry po takiej wizycie nie ma nic wspólnego z tym naturalnym efeketem opalania. Dziewczyny! Zrezygnujcie z solarium, faceci naprawdę nie lubią dziewczyn przypominających skwarki!

 

MOCNY MAKIJAŻ

Wychodząc do na miasto, nigdy nie możesz zapomnieć o nałożeniu konkretnej warstwy fluidu, pudru, a dodatkowo bronzera. Twoje oczy zawsze są perfekcyjnIe pomalowane tuszem i okraszone intensywnymi cieniami, a na ustach nie może zabraknąć pomadki! STOP. Faceci chcą poznać naturalną wersję Ciebie, nawet tą z niedoskonałościami, a nie lalkę Barbie, która nie ma nic wspólnego z naturalnością. Postaw na luz, a na pewno zostanie to docenione!

 

WULGARNOŚĆ

Nie ma nic gorszego, niż wiązanka przekleństw, która wychodzi z ust kobiety. Możesz być pewna, że w tym przypadku zostaniesz zdyskredytowana na starcie. Żaden facet nie spojrzy na dziewczynę, której zasób słownictwa opiera się na kilku przekleństwach.

 

EKSPONOWANIE NADWAGI

Nie każda z nas musi wyglądać jak Anja Rubik czy inna modelka. Oczywista rzeczą jest to, że każdy posiada jakieś mankamenty swojej figury. Pamiętaj jednak, że mając nadprogramowe kilogramy nie ubierać się rzeczy o rozmiar zamałe, a wybierać te, które nie będą opinały każdej części naszego ciała. Mężczyzna wtedy nie zwróci uwagi na to, że w którychś partiach jest cię za dużo.

 

co odstrasza facetów

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3