4

Co wybrać na Mikołajki najbliższym – kup bilety online

by • 28/10/2019 • Styl życiaComments (0)304

 

Powoli zbliża się czas świąteczny, Mikołajki już za pasem. Co wybrać dla najbliższych? Tym razem zaskocz wszystkich i nie kupuj kolejnych, przewidywalnych podarków. Pokaż, jak dobrze znasz osoby ze swojego otoczenia i kup im bilet o którym zawsze marzyli.

 

Jeśli chcesz sprawić radość swoim rodzicom, dzieciom lub drugiej połowie, wyjątkowym prezentem może okazać się bilet. Właśnie taki spersonalizowany gest pozwoli oderwać się im od codziennych obowiązków. Jeśli wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, popatrz jaki bilet będzie najlepszym prezentem!

 

Coś dla dorosłych – koncertowe klasyki

7 Grudnia, idealna data na prezent mikołajkowy, właśnie tego dnia w Hali Widowiskowo Sportowej  w Tarnowie odbędzie się wspaniały koncert Lady Pank. Nie pozwól, by Twoich rodziców ominęło to wydarzenie. Pozwól im przenieść się do wspaniałych lat młodości, usłyszeć na żywo „Kryzysową narzeczoną”, „Mniej niż zero”, „Mała Lady Pank”, „Zawsze tam gdzie Ty”, wspaniałe emocje, które pozostaną na długo. Bilety online dostępne na Biletomat.

 

3

 

Dżem to już prawdziwa legenda polskiej muzyki, każdy z nas doskonale pamięta utwory takie, jak „Czerwony jak cegła”, „Sen o Victorii”, „Wehikuł czasu. 2 grudnia w Auli UAM w Poznaniu Dżem wystąpi akustycznie z okazji 40 letniego jubileuszu. Mimo wielu lat na scenie zespół wciąż zaskakuje, dzięki temu że nie zmieniają się i wytrwale trzymają swojego niepowtarzalnego stylu, ich muzyka jest kochana przez fanów w różnym wieku. Blues, rock w jednym.

 

I coś dla młodzieży – nieco w rytmie reggae

Do Kamila Bednarka wzdycha nie jedna nastolatka. Jeżeli chcesz udowodnić swojemu dorastającemu dziecku, że marzenia się spełniają, wystarczy że podarujesz mu bilet na koncert idola. 13 Grudnia w Stodole w Warszawie odbędzie się koncert Kamila. Niezwykle energetyczne występy artysty w rytmie reggae, przyciągają tłumy na jego koncerty. Usłyszeć będzie tu można na pewno najnowsze utwory z albumu „Talizman” z 2017 roku. Jeśli Twoje dziecko nie ma ukończonych jeszcze 16 lat, musi być pod opieką osoby dorosłej, to wspaniała okazja, na to by spędzić czas ze swoją pociechą na 100%.

 

2

 

Nie zapominając także o swojej drugiej połowie – coś romantycznego

Przesympatyczny, uroczy, zabawny Dariusz Kordek, podczas występu stand up opowiada w sposób bardzo dowcipny o relacjach damsko-męskich. Niejednokrotnie nie potrafimy porozumieć się ze swoim partnerem, Dariusz opowie nam jak spojrzeć na wszystko z dystansu i jak w bardzo prosty  sposób zrozumieć siebie nawzajem. Jeśli jesteś na to gotowy zarezerwuj datę 12 grudnia i udaj się do Grein Hotel w Rzeszowie na Zaklinacz kobiet.

Instrukcja obsługi Faceta, czyli, jak zrozumieć faceta, według  Dariusza Kordka. 11 Grudnia możesz się o tym przekonać biorąc udział w stand-up w Vanilla Aparthotel w Krakowie .

Oprócz tego, że podczas występów panuje świetna luźna atmosfera, prowadzący bardzo celnie trafia w problemy par, które jak się okazuje można bardzo szybko i bezproblemowo rozwiązać. Za każdym razem podkreśla, że najważniejsza jest rozmowa i oczywiście poczucie humoru, namawia żeby na co dzień uśmiechać się do siebie i obracać mało istotne nieporozumienia w żart.

Każda z tych propozycji jest ciekawa dla różnych osób w różnym wieku, jeśli uważasz, że kupno biletu na jedną z tych imprez, będzie dobrym pomysłem nie zmarnuj szansy i zapoluj na niezły bilet.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525