ciemne wlosy porady

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły?

by • 18/07/2018 • Na czasie, Uroda, WłosyComments (1)7983

 

UWAGA Z ROZCZESYWANIEM

Szczotkowanie jest na pewno ważnym kosmetycznym zabiegiem, ale warto pamiętać o kilku zasadach z nim związanych. Faktem jest, że regularne (nawet 2 x dziennie) rozczesywanie włosów pobudza krążenie w skórze głowy, karmi mieszki włosowe i zapewnia nam niezakłócony proces wzrostu włosów. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku gdy nasze włosy są mokre, nie powinny być one szczotkowane. Dlaczego? Otóż rozczesywanie na mokro powoduje poważne uszkodzenia, które ostatecznie mogą doprowadzić do zahamowania procesu ich wzrostu. Jeśli już uprzesz się na szczotkowanie ich na mokro, wybieraj do tej czynności grzebienie z szeroko rozstawionymi ząbkami.

 

SUSZENIE WŁOSÓW OGRANICZ DO MINIMUM

Prostujesz i suszysz włosy każdego dnia? Wiem, że będzie ci trudno zaprzestać tej czynności, ale musisz to zrobić: dla zdrowia i piękniejszego wyglądu twoich włosów. Jeśli obniżysz chociaż temperaturę suszarki do włosów albo ograniczysz jej używanie o połowę (2 razy w tygodniu użyj jej, a w pozostałe dwa daj włosom wyschnąć), to zobaczysz, jak dużo zyskasz. Narażenie włosów na tak częste zjawisko wysuszenia i stykania ich z niezdrową dla nich gorącą temperaturę, przynosi same szkody.

 

WODA ZIEMNIACZANA

Twoje włosy stały się teraz kruche, łamliwe i suche? Widocznie brakuje Ci potrzebnych witamin! Upewnij się, że w twojej codziennej diecie znajdą się produkty bogate w witaminę A, B i C – to one są kluczowe dla wzrostu włosów. Dodatkowo, proponujemy Ci ziemniaczaną kąpiel – w wodzie, której wcześnie gotowały się ziemniaki, zanurz swoje włosy i spłukaj wodą. Taka ziemniaczana mikstura pomoże Ci w pewien sposób zaspokoić witaminowy głód twoich kosmyków. One tego naprawdę potrzebują!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Co zrobić żeby włosy szybciej rosły?

  1. Elżbieta pisze:

    Takie metody muszę zapamiętać,faktycznie woda z ziemniaków prosta sprawa ma dużo witamin .Codziennie je gotuję wcześniej nie słyszałam o tym.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525