kobieta4sss

Co zyskujesz, kończąc związek?

by • 04/06/2014 • Związki & SeksComments (0)4436

 

Koniec długiego związku z facetem kojarzy się nam z  negatywnymi emocjami. Trudno pokonać ból i smutek związany z rozstaniem. Brakuje nam codziennych rozmów telefonicznych, miłosnych  SMS-ów, nocnych pogawędek, wspólnie spędzanego czasu. Jak się jednak okazuje, rozstanie może nieść za sobą wiele pozytywnych korzyści. I choć są one na początku niewidoczne gołym okiem, to po krótkiej chwili refleksji i przemyśleń związanych z rozpadem naszego związku można dojść do wniosku, że rozstanie to początek czegoś nowego. Co zyskujemy, kończąc związek z facetem?

 

WOLNOŚĆ

To najbardziej oczywista ze wszystkich rzeczy! Bądź szczęśliwa, że nie jesteś już przywiązana do jednej osoby, z którą byłaś myślami cały dzień. Możesz robić to, na co masz w danej chwili ochotę! I choć czujesz się inaczej, ta sytuacja jest dla Ciebie dla nowa, gwarantujemy, że ta odzyskana wolność bardzo Ci posmakuje.

 

WIESZ, CZEGO CHCESZ

Zakończenie relacji może dać Ci jasny obraz tego, czego pragniesz szukać w relacji z innym mężczyzna. Związek nie zakończył się bez powodu. Być może starły się wasze osobowości i charaktery. Być może poróżniły Was poglądy w konkretnej sprawie. Bez względu na to, co to było, teraz już wiesz, w jaki sposób chciałabyś, aby wyglądał Twój związek. Zdajesz sobie też sprawę, czego nie chciałabyś doświadczyć po raz drugi. Jesteś bardziej doświadczona, wykorzystaj to!

 

MASZ WIĘCEJ CZASU

Przyznaj, że każda relacja zabierała ci dużo czasu i pracy. Teraz jesteś wolna, masz więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, a nawet dla siebie. Możesz ponownie wzmocnić więź ze starymi znajomymi. Ty dobrze wiesz, jak ten wolny czas wykorzystać! Teraz nic cię nie ogranicza!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz