Nie wiesz co to jest friendzone? Może ty też w nim utknęłaś.

Czego nie mówić facetowi

by • 25/11/2020 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)9022

 

Istnieje kilka rzeczy, których nigdy, pod żadnym pozorem nie powinnaś mówić swojemu facetowi. Wiadomo, że czasami pod wpływem negatywnych emocji te słowa mogą paść z naszych ust, ale warto wiedzieć, czego faceci nie lubią usłyszeć od swoich wybranek serca. Może to Was uchronić przed totalną katastrofą! Jeśli zależy ci na szczęśliwym, zdrowym związku, miej to na uwadze! Czego nie powinnyśmy mówić naszym ukochanym?

 

NIE ZARABIASZ NAJLEPIEJ

To nigdy nie jest mądre, aby poinformować faceta, że nie ma wystarczająco dużej ilości pieniędzy. To nawet nie jest dobry pomysł, aby mu taką informację „przemycać”. W porządku jest, aby powiedzieć mu, że ma mnóstwo potencjału i że wierzysz w to, że może osiągnąć wszystko, co chce. Grunt to zachęcić go do lepszych i bardziej kreatywnych działań! Wspierać i sprawiać, żeby szedł w górę. Musimy unikać podważenia jego męskości i ambicji.

 

POTRZEBUJESZ LEPSZEJ PRACY

Potrzeba lepszej pracy idzie oczywiście w parze z tym, że nasz facet za mało zarabia. Warto uszanować jego decyzję. Jeśli masz solidne argumenty i możesz mu zaoferować lepszą wizję patrzenia na tę sprawę, rozmawiaj! Musisz mu wyjaśnić na spokojnie, że Twoim zdaniem, na przykład nie cenią go tak, jak powinni albo że ma o wiele więcej do zaoferowania. Pochwały, pochwały i jeszcze raz pochwały! Może to skłoni go do podjęcia decyzji o zmianie pracy?

 

NIE LUBIĘ TWOJEJ MATKI!

Nawet jeśli taka jest prawda, tym lepiej dla Twojego związku, jeśli on się o tym nie dowie. Będzie to powodem wielu napięć między Wami. On kocha Was obie, więc nie ma absolutnie żadnego sensu, aby wartościować i oceniać zachowania jednej z najbliższych jego serca kobiety. Lepiej skupmy się na tym, aby naprawić relacje między przyszłą teściową.

 

NIE ZNOSZĘ TWOJEGO KUMPLA

Nie możesz znieść przyjaciół Twojego faceta? Są nieprzyjemni, niegrzeczni? Lepiej nie mówić mu o tym. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem tego problemu jest pomysł, aby nie pojawiać się w ich pobliżu wspólnie, razem. Może z biegiem czasu się polubicie?

 

MUSISZ Z TYM SKOŃCZYĆ!

Mowa tu oczywiście o zainteresowaniach i pasjach naszego mężczyzny. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że facet powinien mieć hobby. Owszem, jeśli jego hobby staje się ważniejszą częścią życia od nas, warto zwrócić mu na to uwagę. Zaniedbywanie nas kosztem zainteresowań nie jest okej. Jeśli jednak sprawia mu przyjemność granie w najnowszą grę video lub cotygodniowe spotkania z przyjaciółmi na boisku – czemu nie? Ty też znajdź sobie hobby! Każda pasja jedynie wzbogaci Wasz związek, nie będzie Was dzielić.

 

MÓJ EX ROBIŁ TO LEPIEJ…

Tu chyba wyjaśnienie jest jasne. Nie jest dobrym pomysłem, aby powiedzieć aktualnemu facetowi, że Twój były chłopak był w czymś lepszym niż on. To naprawdę może być szkodliwe. Pomyśl, jak ty byś się czuła, gdyby to on porównywał cię do jego byłej dziewczyny. Takie wrażenia lepiej zatrzymać dla siebie lub swoich najlepszych przyjaciółek.

 

MUSISZ SCHUDNĄĆ!

Nikt nie jest idealny. Lepiej nie kusić losu i nie informować swojego faceta o tym, że musi schudnąć i już! Wyjątkiem będzie fakt, jeśli to naprawdę troska o jego zdrowie. Nawet w przypadku takiej sytuacji powinnaś jednak podejść do tego tematu z dużą dozą ostrożności i wrażliwości. Zamiast zdania w trybie rozkazującym, może warto poprosić go o wspólne uprawianie sportu czy pomoc w dobraniu dla niego lepszej diety.

 

OS

fot. Reserved

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz