Jak rozpoznać czy on mnie zdradza? Pomożemy ci odpowiedzieć na to pytanie.

Czego nie wiesz o seksie?

by • 19/09/2019 • Związki & SeksComments (0)6160

 

Skąd czerpiecie wiedzę na temat seksu? Rodzina, przyjaciele czy Internet? Niestety, nie każda z nas jest od razu wyposażona w głęboką wiedzę na temat stosunków seksualnych. W niektórych rodzinach seks nadal pozostaje tematem tabu. Jesteśmy wtedy zmuszone szukać odpowiedzi na męczące nas pytania gdzieś indziej. Nasze koleżanki mogą nie być odpowiednimi ekspertkami w tej dziedzinie. Internet z uwagi na ogrom informacji również często nie powinien być jedynym źródłem informacji o seksie. Czy w natłoku tylu informacji, różnych osobistych doświadczeń już nic nie może nas zaskoczyć? Okazuje się, że niektórzy/niektóre z nas nie wiedzą na przykład o…

 

Ostatnimi czasy wielu naukowców zajmowało się sprawą wiedzy na temat seksualności. Wyniki są dość zaskakujące. Międzynarodowa organizacja zajmująca się takimi ankietami zdecydowała się opublikować fakty, o których po prostu przeciętni mieszkańcy Europy i Stanów Zjednoczonych nie mieli bladego pojęcia. Lepiej sprawdź, czy Ty również powinnaś nadrobić zaległości związane z informacji na temat seksu.

 

KOBIECY WYTRYSK NAPRAWDĘ ISTNIEJE

Większość facetów myśli, że to tylko brednia wymyślona w głupich amerykańskich filmach. Ponad 50% wszystkich respondentów nie wiedziało, że niektóre kobiety naprawdę mogą szczytować podobnie jak mężczyźni. Nie warto się denerwować, to nie zdarza się każdej z nas! Nie można się także martwić, jeśli nigdy tego nie doświadczyłyście. To kwestia genetycznych uwarunkowań, dlatego nie każda z nas może takiego „zaszczytu” doświadczyć.

 

SEKS Z KAŻDYM/KAŻDĄ – TO NIE ZAWSZE DZIAŁA

Okazuje się, że nie każdy facet i nie każda kobieta mogliby ze sobą współżyć. Jest to uzależnione od rozmiarów i głębokości naszych narządów. W teorii możemy uprawiać seks z każdym facetem na świecie. Praktyka pokazuje, że nie musi być tak w rzeczywistości. Owszem, istnieją pozycje, które mogłyby uczynić Wasz stosunek przyjemniejszym i lepszym. Specjaliści – seksuolodzy służą nam pomocą i pomagają ustalić optymalną pozycję dla pary, w przypadku gdy ich narządy nie chcą ze sobą dobrze współpracować. Warto o tym pamiętać!

 

DŁUGOŚĆ PRZECIĘTNEGO STOSUNKU

Wszystkie z nas widziały pełno romantycznych komedii, w których stosunek seksualny między obojgiem partnerów trwał niemal całą noc. Niestety, prawdziwe informacje mogą nieco ostudzić wasze zmysły. Większość przeciętnych stosunków trwa maksymalnie 10 minut. Oczywiście, te dane są uśrednione, więc nie poczujcie się tym stwierdzeniem urażone. To wszystko jest kwestią indywidualną obojga partnerów. Nie każdy z facetów potrafi kontrolować swojego oddechu zbyt długo i panować nad swoim orgazmem. Jeśli chciałabyś, aby wasze stosunki trwały dłużej, porozmawiaj z partnerem, że może warto nieco zwolnić tak, aby dłużej cieszyć się wspólnymi, romantycznymi chwilami i uniesieniami. Nie bój się rozmawiać z nim o takich rzeczach!

 

PROBLEM SUCHEJ POCHWY

Wiele kobiet nie wytwarza wystarczającej ilości naturalnego śluzu. Może to być powodem bolesnych stosunków seksualnych. Jeśli doświadczyłaś takiego bolesnego stosunku, warto zrobić odpowiednie badania, które mogą wykazać, że dla dobra Twojego stanu fizycznego powinnaś odpowiednio nawilżać swoją pochwę. Życie seksualne jest dla wielu związków naprawdę ważne, dlatego warto rozmawiać z partnerem o tego typu problemach tak, aby jak najszybciej starać się rozwiązywać. Dla dobra Was obu!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2