Jak rozpoznać czy on mnie zdradza? Pomożemy ci odpowiedzieć na to pytanie.

Czego nie wiesz o seksie?

by • 19/09/2019 • Związki & SeksComments (0)5759

 

SEKS JAKO ZABIEG KOSMETYCZNY

Podczas każdego fizycznego stosunku z partnerem, u każdej kobiety wrasta poziom estrogenów. To właśnie te hormony są odpowiedzialne za lśniące i zadbane włosy oraz poprawę kondycji naszej cery. Jeśli więc lubicie seks, pamiętajcie o tym, że jest on znakomitym lekarstwem dla Waszej urody. Regularne uprawianie seksu może sprawić, że poprawi się stan Twojej cery i włosów. Traktuj go więc czasami jako zabieg kosmetyczny! Całkowicie darmowy, a do tego bardzo przyjemny!

 

SEKS LEKARSTWEM NA STRES

Jeśli czujesz się przemęczona i zestresowana, seks będzie dla ciebie świetnym lekarstwem. Obniża on ciśnienie krwi, zwiększa nasz poziom odporności. Dodatkowo, dostarczysz sobie i swojemu organizmowi potężną dawkę estrogenów. Jeśli chcesz cieszyć się dobrym humorem i zdrowiem, nie ma nic lepszego od fajnego seksu z ukochanym partnerem.

 

SEKS, A PO NIM…

Czas na sen? No właśnie, nie bądźcie złe na swoich partnerów, jeśli zaraz po stosunku będą mieli zamknięte oczy przygotowane do snu. To naprawdę normalne zachowanie! Podobno tak jest zaprogramowany ich mózg! Nie warto się więc tym przejmować! To nie znaczy, że już mu się nie podobacie albo nie mają ochoty celebrować z Wami tej pięknej chwili. Z drugiej strony wiele badań mówi, że istnieją również kobiety, które marzą o tym, aby po udanym orgazmie pójść spać. Może więc warto wtulić się w partnera i zasnąć razem z nim?

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2