Czego zazdrościmy facetom?

by • 02/02/2022 • Związki & SeksComments (0)4600

 

Wszystkie chyba przyznacie mi rację: być kobietą to ciężka sprawa. Mamy na głowie mnóstwo obowiązków, planujemy, analizujemy, dbamy o siebie. Zawsze musimy wyglądać bosko! No właśnie, różnica pomiędzy kobietami a mężczyznami jest na tyle widoczna, że kiedy się głębiej nad tym zastanowimy, dojdziemy do jednego słusznego wniosku: faceci mają łatwiej. Czego więc zazdrościmy mężczyznom? Sprawdźcie!

 

PROSTY UMYSŁ

Kobiety lubią sobie wszystko komplikować. My musimy przeanalizować dany problem na tysiąc sposobów, żeby dojść do jednego wniosku czy opinii na dany temat. Jeśli on nie oddzwania po randce, mamy na to sto różnych argumentów. Staramy się wniknąć w ich umysły, żeby wiedzieć, o czym mogą myśleć. A oni? Myślą jednotorowo, prosto i nie dostrzegają wielu szczegółów, które dla nas są ważnym objawem. Myślą, mówią, co czują i tyle. W ich głowie nie ma miejsca na życiowe tragedie, skomplikowane problemy. Jak oni to robią?

 

PROBLEM? NO PROBLEM

Mężczyzna rzadko miewa poważne problemy, a jeśli już staną one na jego życiowej drodze, musi znaleźć ich rozwiązanie. Poradzi się przyjaciela tylko wtedy, gdy wie, że on może mu jakoś w tym pomóc. Nie potrzebuje się wygadać i zwierzyć. On sam musi podołać swoim kłopotom! Jeśli ktoś nie jest w stanie mu pomóc, nie zaprząta mu jego głowy. A kobiety? Zawsze poradzą się 5 przyjaciółkom, bo każda z nich może mieć na dany problem lepszy sposób. W głowie kiełbi się więc kilkanaście sposobów na wyjście z sytuacji, z których każdy nie jest tym odpowiednim. Damskie problemy to trudności najwyższej wagi!

 

URODA

Jak to możliwe, żeby wyglądać tak dobrze bez makijażu, kosmetycznych zabiegów i profesjonalnych kosmetyków? Też nie wiem! Facet z roku na rok wygląda coraz lepiej. Jego urok osobisty niczym George Clooney może nas naprawdę wkurzać, bo my musimy stać najpierw godzinę przed lustrem, wydać miliony na kosmetyki i dopiero wtedy możemy wyjść na zewnątrz. Dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe?

 

OSZCZĘDNI

Podczas, gdy my musimy wziąć z naszego budżetu pieniądze na nowe buty, fryzjera, kosmetyczkę i nową bluzkę, oni mają pieniędzy aż za dużo. T-shirt kupią raz na 3 miesiące, buty po dwóch sezonach chodzenia, a kosmetyk – użyją, jak dostaną jako prezent pod choinkę. Oszczędność to ich drugie imię!Może warto ich zaoszczędzoną część pożyczyć na swoje przyjemności?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Comments are closed.