Czego zazdrościmy facetom?

by • 13/03/2018 • Związki & SeksComments (0)2227

 

POTRZEBA FIZJOLOGICZNA

Wyobraźcie sobie dobrze Wam znaną z życia sytuację: jesteście w klubie na imprezie albo na jakimś dużym koncercie, wypijecie jedno piwo i naturalną koleją rzeczy jest potrzeba fizjologiczna. Ile zajmuje nam czekanie w toalecie? Długo za długo! Facet zawsze szybko spełni swoje potrzeby bez długiego wyczekiwania na swoją kolej. To nie fair! A jeszcze niech próbuje się denerwować, że tak długo na nas czekał!

 

KONCENTRACJA NA +

Uprawiasz seks, ale w głowie masz tylko jedno: nie zapłaciłaś rachunków, pokłóciłaś się z Kaśką, a jutro masz do zrobienia ważny projekt? No właśnie! Facet nie ma tego problemu. Jeśli uprawia seks, to myśli tylko o nim. Jeśli gotuje, skupia się na kulinarnych wyzwaniach. Jeśli ogląda telewizję, to jego umysł też tam jest. Proste, nie?

 

STRES VS WAGA

Każda z nas inaczej znosi sytuacje stresowe, ale pewnie zdarzyło wam się w nerwach podjadać kolejne tabliczki czekolady. A facet? Jak się denerwuje, to idzie się zrelaksować przed telewizorem albo pogra na konsoli. Dlaczego nie przybiera tak szybko na wadze jak my? Tego nigdy się dowiemy, a nawet jeśli, to i tak tego nie zrozumiemy!

 

MACHO, ATRAKCYJNY KAWALER

Facet to przystojny singiel i macho w jednym, mimo że zbliża się do trzydziestki. A my? „Stare panny”, „wybredne do bólu” albo „niezrównoważone emocjonalne”. Jeśli my lubimy flirtować i podrywać facetów, jesteśmy nazywane „łatwymi”. A mężczyzna? Przecież to macho! Przystojniak! Każda chciałaby go mieć!

 

PMS? NIE ZNAM

Jeśli on robi o coś awanturę, to ona jest zawsze wyjaśniona i potwierdzona konkretną sytuacją. Jeśli to Ty zaczniesz się z nim kłócić, od razu usłyszysz, że cierpisz na PMS i zbliżają się twoje „kobiece sytuacje”. Foch też jest od razu wyjaśniony – jesteś kobietą, więc musisz mieć fochy. Jak walczyć z takim stereotypem? Lepiej nie walczyć i jak jest sprawa, o którą można się pokłócić, to pokazać, gdzie jego miejsce w szeregu!

 

ZAROST, MMM…

No tak! Jak mężczyzna się nie ogoli, to wpisuje się w ideał mężczyzny. Trzydniowy zarost to rzecz, która nas kręci i bardzo nam się podoba. A co z nami? Halo! My też proponujemy modę na taki zarost w miejscach intymnych albo na nogach. Niestety. Brak chętnych!

 

A Wy czego zazdrościcie facetom?

 

OS

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525