Pytania o brak faceta?! Zagnij innych odpowiedzią

by • 24/12/2015 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)4872

 

Rodzinne spotkania, obiady, święta to idealny czas na rozmowę z dawno niewidzianymi dziadkami, ciociami lub wujkami, którzy bardzo lubią wtrącać nosa w nieswoje sprawy. Jesteś singlem i każdą uroczystość rodzinną czy spotkanie w gronie zakochanych par traktujesz jak mękę? Pytanie pt. „Czemu wciąż nie masz chłopaka” słyszysz kilka razy w miesiącu? Nie martw się! Jeśli dotąd nie wiedziałaś, jak wybrnąć z sytuacji i plątałaś się w zeznaniach, teraz będziesz mistrzem błyskotliwości i mądrej, zabawnej odpowiedzi. Oto śmieszne wymówki i powiedzenia, dzięki którym dziadkowie, ciocie, wujkowie i zakochane pary dadzą Wam spokój raz na zawsze!

 

„CZEKAM, AŻ TWÓJ CHŁOPAK Z TOBĄ ZERWIE”

Wścibskie przyjaciółki nie dają ci żyć i przy każdej nadarzającej się okazji zadają ci to upierdliwe i męczące pytanie? Zaskocz je! Skoro są tak wredne, z pewnością ich życie miłosne rozkwita i jest bardzo rozwinięte. Walnij z grubej rury: „Czekam, aż twój chłopak z Tobą zerwie, żebym mogła z nim być”. Koleżanka poczuje konkurencję, zazdrość i już nigdy nie ośmieli się zadać Ci tego dręczącego pytania.

 

„MIŁOŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA JEST RYAN GOSLING”

Wyraź odważne zdanie: mężczyźni w twoim otoczeniu kompletnie ci nie imponują. Nie znalazłaś jeszcze nikogo, kto choćby w połowie dorastał do pięt Ryana Goslinga lub innej, fikcyjnej, wymarzonej przez Ciebie postaci. Po co masz być z kimś na siłę, kto nie reprezentuje sobą uroku, inteligencji i humoru? Nie będziesz godzić się na kogoś, kto w żaden sposób nie sprosta twoim oczekiwaniom, dlatego masz chłopaka, tylko, że jest on wirtualny i fikcyjny. Koniec. Kropka.

 

„JESTEM SINGLEM, ALE WCALE NIE CHCĘ NIM BYĆ”

Szczerość za szczerość – dlaczego nie? Zagraj ofiarę i zwierz się rodzince, że jesteś zakochana w kilku mężczyznach, ale oni nie czują tego samego do Ciebie. To nie twoja wina, że jesteś singlem. To ich wina! Poradź wścibskiej cioci, że powinna zadziałać i porozmawiać z wybrankiem twojego serca. Rozmowa z Tobą – zranioną, smutną i samotną to tylko strata czasu!

 

„A CO? JESTEŚ MNĄ ZAINTERESOWANA/Y?”

Skoro słyszysz takie pytanie od kilku lat, to może faktycznie być coś na rzeczy. Może podobasz się swojemu wujkowi? Postaw go w niekomfortowej sytuacji i zapytaj, czy faktycznie jest Tobą zainteresowany. Gwarantuję ci, że po takiej, dość wrednej odpowiedzi, da Ci spokój na kolejne kilka lat. Jeśli osobą, która zatruwa Ci życie tym pytaniem jest twoja matka, spytaj ją, dlaczego jest tak zaniepokojona losem twojego miłosnego życia. Może sama ma ochotę na miłość od pierwszego wejrzenia? Jeśli jeszcze bardziej cię wkurzyła, spytaj, czy ma ochotę na jakąś randkę. Jeśli tak, to chętnie jej odstąpisz jakiegoś swojego adoratora.

 

„A CZEMU JESTEŚ WCIĄŻ W ZWIĄZKU?”/ „A CZEMU JESTEŚ WCIĄŻ ŻONATY?”

Graj pytaniem na pytanie. To jedno z najlepszych zagrań, jakie możesz uczynić. Jeśli będziesz lekko opryskliwa oraz niegrzeczna i zaprezentujesz zdecydowaną postawę, wredna ciocia na pewno odpuści. Zacznie się zastanawiać, skąd u Ciebie tyle złości i nerwów. Może spojrzy na Ciebie z innej perspektywy i stwierdzi, że jej małżeństwo faktycznie nie jest doskonałe, więc twój wybór bycia singlem jest faktycznie zrozumiały.

 

„CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NIE MAM!”

Dlaczego wszyscy mają zakładać, że jesteś nieszczęśliwa jako singielka? Przecież to właśnie będąc singlem, masz czas rozwijać swoje pasje, zainteresowania. Pokaż im i udowodnij, że jesteś dumna z tego, że nie musisz i nie jesteś do nikogo przywiązana. Robisz to, na co masz ochotę. Przecież nie ma w tym nic złego! Wręcz przeciwnie, czujesz, że żyjesz!

 

„PONIEWAŻ SIĘ JESZCZE NIE OŚWIADCZYŁEŚ”

Czasem warto być bezczelnym i lekko zamieszać w towarzystwie. Jesteś na imprezie, a jakiś obcy koleś wypomina Ci, że jesteś sama? „Czemu nie mam chłopaka? Ponieważ się jeszcze nie oświadczyłeś!” – jeśli powiesz to do członka swojej rodziny, z pewnością wywołasz wielkie uśmiechy na twarzy, ale jeśli te słowa skierujesz do gorącego i nieznajomego przystojniaka, to być może ta impreza stanie się wyjątkowa. Bez względu na konsekwencje i efekty tego powiedzonka, mina kolesia i kompletne zaskoczenie na twarzy będą bezcenne.

 

„MAM WYSTARCZAJĄCO DUŻO PRANIA DO ZROBIENIA”

Niestety, każdy związek niesie za sobą również „brzydsze” czynności tj. sprzątanie, gotowanie, pranie czy prasowanie. Prace domowe są częścią każdego poważnego związku, szczególnie w przypadku wspólnego mieszkania. Pomyśl sobie, że Ty nie musisz babrać się w jego brudnych skarpetkach i nie masz obowiązku segregowania jego bokserek. Masz wystarczająco dużo prania do zrobienia! Sprzątania również, gotowania także. Wolisz nie brać na siebie więcej pracy!

 

„MÓJ KSIĄŻE Z BAJKI ZBOCZYŁ Z TRASY / NIE ZNA SIĘ NA MAPIE / UTKNĄŁ W KORKU”

Życie nie jest bajką. Mr Right nie ma w planach podjechania pod twój dom na białym konie z cygańską orkiestrą i tomikiem poezji w rękach. Z pewnością ów książę z bajki gdzieś tam sobie do ciebie jedzie, ale być może utknął w korku? Na pewno kiedyś wreszcie go spotkasz. Wytłumacz ciekawskim, że lepiej go nie popędzać, tylko w spokoju na niego poczekać. Według scenariusza tej bajki masz jeszcze parę lat. Powinni (nie) zrozumieć i dać Ci wreszcie spokój.

 

Które z powiedzonek jest Waszym zdaniem najlepsze? A może znacie jeszcze lepsze? Czekamy na Wasze propozycje odpowiedzi na pytanie: „Czemu nie masz wciąż chłopaka?”!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3