facet 4

Czy rozmiar ma znaczenie?

by • 02/03/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)5424

 

Często zastanawiacie się nad tym, czy rozmiar ma znaczenie? Wydaje Wam się, że mniejszy lub większy penis sprawiłby Wam więcej przyjemności? Moje drogie! Postanowiłyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na to dręczące nas pytanie. Jak jest naprawdę? Czy nasze udane pożycie seksualne zależy od rozmiaru członka? Sprawdzamy!

 

Rozmiar własnego penisa jest przyczyną ogromnych kompleksów u facetów na całym świecie. Choć średnia jego długości wynosi około 13,5 cm, to warto przekonać naszych partnerów, chłopaków czy mężów do tego, aby lepiej zamartwiać się solidnym wykonaniem, pracą i jakością waszego wspólnego stosunku niż prezentem od Matki Natury.

 

Koniec rozpowszechniania nieprawdziwych informacji! Koniec z kłamstwami i bzdurami! Nasz orgazm i udane życie seksualne nie jest zależne od długości penisa Waszego partnera. Musicie to zapamiętać! Jeśli boicie zaangażować się z nowo poznanym partnerem tylko ze względu na rozmiar członka, nawet o tym nie myślcie. W powszechnym kobiecym obiegu krąży jedna, bardzo ważna i nieco krzywdząca informacja: faceci posiadający większe członki dają kobietom większą rozkosz od tych, którzy nie mogą pochwalić się nadzwyczajnym przyrodzeniem. To mit! W rzeczywistości jest kompletnie inaczej!

 

Posiadanie dużego członka wiąże się z kilkoma konsekwencjami. Może on bowiem wnikać bardzo głęboko w damskie narządy, powodując u niej więcej bólu niż przyjemności. Okolice szyjki macicy są bardzo wrażliwe i łatwo je podrażnić. Długi penis może więc nie dawać wam tyle rozkoszy, ile oczekujecie. W medycynie zdarzały się przypadki, w których partner z takim przyrodzeniem nadwyrężał wiązadło, które mocuje macicę od tyłu aż po kość krzyżową. W takiej sytuacji nasze odczucia seksualne nie będą należały do tych przyjemnych.

 

Rozmiar naprawdę nie ma znaczenia! Nie oznacza to wcale tego, że nie będziecie cieszyć się udanym życiem w sypialni. Istnieje jednak kilka reguł i zasad, którymi powinniście się kierować, będąc ze swoim partnerem. Jeśli rozmiar jego członka nie należy do najdłuższych i największych, skorzystaj z naszych wskazówek. Po pierwsze, powinnaś wyzbyć go ze wszelkich kompleksów na tym punkcie. Mężczyźni naprawdę głęboko przeżywają to, że my, kobiety możemy odebrać go przez to za mniej wartościowego faceta, co jest kompletną brednią. Udowodnij mu, że potraficie cieszyć się ze sobą udanym życiem seksualnym.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525