facet 4

Czy rozmiar ma znaczenie?

by • 02/03/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)4310

 

Po drugie, osiągnięcie maksimum przyjemności jest związane z twoją wiedzą na temat seksu. To fakt, że niewielki członek może nie sprawdzić się w kilku pozycjach seksualnych, które nie pozwolą mu odpowiednio stymulować twojej pochwy. Nie oznacza to jednak, że wasze życie intymne musi być w jakimś stopniu ograniczone. Istnieje dużo fascynujących pozycji, dzięki którym będziesz mogła przeżyć najlepszy orgazm swojego życia. Począwszy od popularnej pozycji „na pieska”, przez seks na stojąco czy pozycję łyżeczki. Bez problemu możesz się cieszyć wielkimi przyjemnościami siedząc na swoim partnerze, obojętnie czy przodem do jego twarzy czy w odwróconej pozycji. Wybierajcie raczej te pozycje, w których on będzie mógł dominować i ustawiać twoje ciało w odpowiedniej pozycji dopasowanej do jego członka. To być może brzmi naprawdę trudno, ale w rzeczywistości jest to banalnie proste!

 

Zastanówcie się, czy wśród waszych partnerów zdarzył Wam się chociaż jeden, który w łóżku przeobrażał się w prawdziwego, seksualnego i dzikiego zwierzaka. Potrafił Was zaczarować i sprawić największe przyjemności? Teraz przypomnijcie sobie rozmiar jego członka. W ostatnich badaniach angielskiego Instytutu Seksuologii okazało się bowiem, że faceci, których rozmiar członka nie należy do wybitnych i nadprzeciętnych, wykazali więcej pomysłowości i kreatywności podczas stosunków seksualnych z partnerką. Okazuje się więc, że zamiast przejmować się rozmiarem penisa swojego faceta, powinnaś pomyśleć o tym, ile on daje z siebie i dla ciebie w waszej sypialni.

 

Odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań: Czy on dba o ciebie w łóżku? Czy jest kreatywny i pomysłowy? Czy zaskakuje cię w sypialni? Czy lubi sprawiać Ci przyjemności kosztem swoich pragnień? Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś twierdząco, nie musisz się o nic martwić. Twój facet to prawdziwy skarb! Te z Was, które niestety nie mogą tego samego powiedzieć o swoich partnerach, pokuście się o szczerą i długą rozmowę ze swoim ukochanym. On może sobie po prostu nie zdawać sprawy z tego, że chciałybyście coś zmienić w waszej sypialni.

 

Jeśli chcecie poznać metody oraz skuteczne wskazówki na to, jak wzniecić żar namiętności w waszym związku, kliknijcie tutaj.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525