marius-muresan-m5l-xjed1zm-unsplash

Czy sztuczne rzęsy nadal są w modzie?

by • 28/03/2021 • UrodaComments (0)61

 

Odpowiedź na pytanie, „Czy sztuczne rzęsy nadal są w modzie?”, to raczej pytanie, na które udzieli się wielu odpowiedzi. Mowa tu dokładnie o tym, że moda w całym świecie nie jest taką samą, czyli moda odnośnie pewnych detali zmienia się niezależnie w wielu regionach świata, bo i kobiety w innych regionach świata mają inne typy urody bardziej pasujące do specyficznych upiększeń.

 

Czy sztuczne rzęsy to synonim czegoś gorszego?

W pewnych krajach sztuczne rzęsy powszechnie uznaje się za opcję nieciekawą, choć trzeba też pamiętać o tym, że ten detal upiększający też się zmienia, czyli nie wygląda tak samo, jak przed dwiema lub trzema dekadami.

Kluczowe znaczenie ma też i to, że w krajach takich jak Norwegia nie spotyka się jedynie wysokich blondynek i podobnie jest w innych krajach. Dlatego bardzo trudno w ewidentny sposób stwierdzić, czy dana kobieta ma sztuczne rzęsy, czy też nie, chyba że są założone wyjątkowo słabo.

Bardzo wiele znaczy też i to, jak mężczyźni odbierają daną kobietę ze sztucznymi rzęsami, czyli jeśli w jej przypadku to zgranie z jej urodą jest smaczne, to mężczyźni uznają ją za atrakcyjną. Dlatego tez upiększenie takie jak sztuczne rzęsy to nie wada, chyba że dana kobieta nie zgrywa tych detali smacznie z typem własnej urody.

 

Podejście do sztucznych rzęs jako do czegoś gorszego

W niektórych regionach kobiety uznają sztuczne rzęsy za coś złego i nieciekawego. Mowa tu dokładnie o tym, że nie upiększają się tak, ze względu na powszechnie panujące przekonania. Trudno nazwać to podejście do sprawy błędnym, bo w danym kraju i mężczyźni są przyzwyczajeni do tego naturalnego prezentowania się i nie akceptują jakichś dziwnych sztucznych ozdób, czyli nawet tych dyskretnych i niemal niewidocznych.

Odmiennie tego typu zagadnienia widzą ludzie z innych krajów, czyli z krajów, w których przypadku i biżuterii i jakichś bardziej dyskretnych ozdób często się używa. W tych krajach mężczyźni zwracają głównie uwagę na to, jak konkretna kobieta połączyła sztuczne rzęsy, biżuterię i kreację z własnym typem urody. Jednym kobietom wychodzi to bardzo ciekawie, a inne mają specyficzne poczucie smaku, czyli to ich kombinowanie może nie spodobać się wielu mężczyznom.

 

Powracająca moda na sztuczne rzęsy

Moda na dyskretne ozdoby takie jak sztuczne rzęsy powraca od lat i nie można nazwać jej dziwną, czyli przez kilka dekad jest to modne, a potem przez kolejne kilka sztuczne rzęsy nie są modnymi. Natomiast teraz, czyli w epoce podróżowania ludzie w ciągu roku mogą odwiedzić kilka krajów świata i poznać różne subkultury, które mogą powywracać ich poczucie smaku dotyczące sztucznych rzęs i nietypowego makijażu.

Takie mieszanie się mody dotyczącej upiększeń w świecie obecnym jest raczej zjawiskiem niekontrolowanym i dla sztucznych rzęs to dobrze, tak samo, jak i dla męskich miłośników kobiet o tej nietypowej egzotycznej urodzie. Takie mieszanie się poglądów i stylów makijażu chyba już zawsze będzie plusem, bo ludzie w głębi pragną tej rozmaitości, jeśli chodzi o upiększenia i to chyba nigdy nie ulegnie zmianie.

Artykuł napisany we współpracy z firmą Amazing Lashes.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525