20210308103055_g3c4e897aefe4849bc14418584c099aabf5a14ef94e54a7224c2a97adcd3adc332884509dbd27f1ff9dd2d994d296e1f386fb75cbe4f4d79d7a1354fd510b51ff_1280.jpg

Czy związek na odległość ma szansę przetrwać?

by • 08/03/2021 • Związki & SeksComments (0)1030

 

Związek na odległość to coraz częściej powtarzająca się sytuacja. W czasach, gdy zarówno kobiety, jak i mężczyźni spełniają się zawodowo, bardzo trudno jest zrezygnować z tego, co budowaliśmy przez lata, opuścić pracę i zacząć od nowa. Coraz więcej osób, mimo tego, że jest w szczęśliwej relacji, decyduje się na budowanie związku na odległość. Szczególnie we wstępnym etapie poznawania się, nie chcemy rzucać się głęboką wodę i dokonywać gwałtownych zmian, do jakich należy przeprowadzka, zmiana pracy, itp. Decydujemy się więc na spotkania w weekend lub nawet rzadziej. Jak dowodzą badania i analizy – związek na odległość ma szansę przetrwać, jednak wymaga to planowania, wysiłku i chęci obojga partnerów. Co ważne, jeśli jesteście w stanie przetrwać dzielące Was setki kilometrów – sukces gwarantowany! Dzięki temu będziecie także w stanie pokonywać różnego rodzaju przeszkody, jakie stawiane są na Waszej drodze. 

 

Związek na odległość – trudna i wymagająca relacja

Każdy związek wymaga wysiłku i wyrzeczeń, jednak, jeśli chodzi o związek na odległość jest to szczególnie ważne. Taka relacja może być o wiele bardziej skomplikowana. Nie da się ukryć, że związki na odległość w dzisiejszych czasach są o wiele łatwiejsze do utrzymania, szczególnie za sprawą dobrodziejstwa, jakim jest Internet, który ułatwia kontakt ludziom, znajdujących się nawet na przeciwległych krańcach kuli ziemskiej. To głównie dlatego tego rodzaju relacje są coraz bardziej powszechne.

Jak można wydedukować, związek na odległość jest wymagający dla obojga partnerów. Ważna jest w tego typu relacji odpowiednia komunikacja, wzajemne zrozumienie i szukanie kompromisów. Wiele osób sądzi, że związek na odległość nie ma szansy na przetrwanie. To samo dotyczy tradycyjnych związków.

Jeśli więc kochacie się, a przeszkodą jest jedynie odległość – nie przejmuj się! Z pewnością sytuacja ta nie jest be wyjścia. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie tej sytuacji. Związek na odległość również może być szczęśliwy – dajcie sobie szansę na miłość!

Wiele osób twierdzi, że związek na odległość, szczególnie jeśli jest to sytuacja chwilowa i przejściowa, może zaowocować w przyszłości. Nie widząc się z ukochaną osobą przez długi czas, możesz wyobrażać sobie Wasze spotkanie, a jeśli już do niego dojdzie – będzie ono z pewnością wyjątkowe.

Mąż wracający po dwóch tygodniach nieobecności do domu docenia swoją ukochaną, czeka na jej dotyk czy pocałunek. Powroty są wyjątkowe, szczególnie jeśli spędzacie je w łóżku! W związku na odległość mamy czas na wiele różnych eksperymentów – sex shop online to miejsce, które warto odwiedzić. Może warto sprawić ukochanej osobie niespodziankę? Bielizna BDSM i akcesoria erotyczne z pewnością odmienią Wasze doznania! Pamiętajcie, że mogą zdarzać się również przykre i nieco mniej przyjemne sytuacje, takie jak bóle brzucha po stosunku czy zakleszczenie podczas stosunku. Warto mieć tego świadomość i wiedzieć, jak sobie z nimi radzić.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.