sypmebdom

Inspirujące pomysły na dekoracje do pokoju nastolatki

by • 28/12/2018 • DomComments (0)1034

 

Wiek nastoletni to czas zmian, dlatego również aranżacja pokoju powinna przejść przeobrażenie i z dziecięcej stać się bardziej młodzieżowa. Urządzając na nowo pokój na kilkunastoletniej dziewczyny należy zadbać nie tylko o estetykę mebli, ale również i dodatków. Sposób ich dobierania powinien opierać się nie tylko na tym, co jest obecnie modne, ale również nawiązywać do pasji i zainteresować młodej osoby.

 

Dekoracje ścian

Plakaty i obrazy w pokoju młodzieżowym zazwyczaj mają charakter nowoczesny. Interesującym rozwiązaniem jest uczynienie z nich nie tylko ozdoby, ale również nadanie im cech funkcjonalnych.  Rodzice często wybierają ilustracje przedstawiające motywacyjne sentencje i cytaty. Na agatameble.pl znaleźć można między innymi „Dream. Believe. Do. Repeat” lub „Happiness is not a desination. It is a way o life”. Oba mają niezwykle pozytywne znaczenie i zachęcają młode osoby do bycia szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi. Wykorzystanie takiej formy przekazu jest ciekawym sposobem na zachęcenie nastolatki do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

 

Lustra

Dekoracja, która pełni jednocześnie wiele funkcji. Jedną z nich jest optyczne powiększenie pokoju oraz rozjaśnienie go poprzez odbijanie promieni słonecznych wpadających przez okno, dlatego doskonale nadaje się szczególnie do niewielkich wnętrz. Dekoracyjna rama będzie również pełnić funkcję dekoracyjną. Trzecią i niezwykle ważną dla młodej dziewczyny jest funkcja najbardziej oczywista – możliwość przejrzenia się. Nastolatki zaczynają bardziej zwracać uwagę na swój wygląd oraz ubiór, dlatego lustro jest ważnym elementem wyposażenia pokoju dorastającej kobiety.

 

Ramki na zdjęcia

Wspomnienia z wakacji czy z wypadów z przyjaciółmi, umieszczone w estetycznych ramach, to ciekawa dekoracja pokoju młodzieżowego. Oprócz tradycyjnych, pojedynczych ramek, dostępne są również gotowe zestawy produktów w różnych rozmiarach, które zawiesić można w dowolnej kompozycji lub bardziej nowoczesne formy, takie jak mini drabinka z ramkami zwieszonymi na szczeblach, które prezentuje się oryginalnie i modnie.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3