artlams

Designerskie lampy Foscarini stworzone we współpracy z Diesel

by • 24/04/2017 • DomComments (0)863

 

W poszukiwaniu designerskiego oświetlenia warto sprawdzić najnowszą kolekcję lamp Foscarini, które zostały stworzone we współpracy ze znanym włoskim domem mody Diesel. To szeroka gama propozycji przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów doceniających niebanalne rozwiązania aranżacyjne. Teraz lampy Foscarini i Diesel można kupić również w Polsce!

 

W 2009 roku włoski producent Foscarini podpisał umowę o partnerstwie z firmą Diesel w ramach produkcji wyposażenia dla domu. To partnerstwo daje Foscarini możliwość nawiązania kontaktu z nowymi klientami oraz zbadania nowych trendów życia i wyposażenia, dzięki kolekcji opracowanej przez firmę Diesel „Diesel Living with Foscarini”.

 

Diesel razem z Foscarini porusza różnego rodzaju stylistykę – od rock aż po pop, design industrialny i vintage, od grafiki po sztukę, aby zilustrować unikatowy styl życia w modelu Diesel. Niebanalny, eklektyczny, dynamiczny – kolekcja zawiera ponad 40 różnych modeli lamp wiszących, stojących oraz ściennych, które zostały stworzone w różnych formach, z rozmaitych materiałów i z myślą o różnorakich zastosowaniach. Dzięki temu nadają się do nieoczekiwanych i niekonwencjonalnych ustawień, od tych w domach jednorodzinnych aż po przestrzeń publiczną. Wszędzie, gdzie się pojawią, przyciągają wzrok od razu.

 

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj dobór materiałów dla Foscarini, co w kontekście kolaboracji z Diesel ma ogromne znaczenie. Wykorzystano materiały, które nigdy wcześniej nie były stosowane w przemyśle oświetleniowym, natomiast teraz stały się wartością dodaną lamp w tej kolekcji.

 

Jeżeli również zainteresowało cię oświetlenie Foscarini Diesel, to oferta, która przeznaczona jest dla każdego wielbiciela niebanalnej stylistyki w aranżacji wnętrz. Teraz lampy z kolekcji tych włoskich marek możemy zakupić także w Polsce. Są one dostępne w showroomach włoskich marek oraz w sklepach internetowych, dlatego jeżeli myślimy o przygotowaniu efektownych wnętrz w swoim domu, mieszkaniu lub innych przestrzeniach, to propozycja warta uwagi.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525