2sniadanie

Coraz większa popularność diet pudełkowych

by • 04/02/2019 • Dieta, KuchniaComments (0)218

 

Coraz więcej osób w naszym społeczeństwie pragnie odżywiać się świadomie. Nie chodzi tylko o modne „bycie fit”, ale przede wszystkim o dbanie o własne zdrowie oraz przyjmowanie posiłków zbilansowanych i zróżnicowanych.

 

Jednocześnie coraz większe tempo życia sprawia, że zwyczajnie brakuje nam czasu, by spędzać go w kuchni, przygotowując poszczególne potrawy. Czy istnieje jakiś „złoty środek”? Tak! Znakiem naszych czasów stają się diety pudełkowe, czyli catering dietetyczny.

 

Czym jest catering dietetyczny?

Diety pudełkowe to w roku 2019 bardzo dochodowy biznes. Na czym właściwie polega? Chodzi o przygotowywanie świeżych i zdrowych posiłków i dostarczanie ich pod drzwi Klienta w dogodnych dla niego godzinach.

Zwykle jest to zestaw pięciu pełnowartościowych, niskokalorycznych i zbilansowanych posiłków na śniadanie, lunch, obiad, kolację i podwieczorek. Każdego dnia menu jest inne, dzięki czemu catering dietetyczny nigdy się nie nudzi. Firmy zajmujące się tym starają się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwiają skomponowanie bardzo indywidualnej formy żywienia.

Możemy więc liczyć na posiłki wegetariańskie i wegańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe, dla sportowców czy jeszcze inne dostosowane do naszego stanu zdrowia i wskazań lekarza. W ten sposób można też z powodzeniem trzymać się diety odchudzającej, opracowanej w oparciu o nasze osobiste predyspozycje i oczekiwania.

Każde danie zapakowane jest w osobny pojemnik i opisane w taki sposób, by Klient wiedział, z czego się składa oraz ile posiada kalorii. W zależności od wybranej diety oraz częstotliwości dostarczania posiłków dieta pudełkowa może kosztować od 800 do 1,400 złotych.

 

Dla kogo dieta pudełkowa?

Kto może skorzystać z diety pudełkowej? Odpowiedź jest prosta: każdy. To doskonała opcja dla każdego, kto chce o siebie zadbać, regularnie spożywać zdrowe posiłki i codziennie smakować innych potraw. Catering dietetyczny jest też fantastyczną opcją dla pracowników biur, którzy w porze lunchu chcieliby zjeść coś pożywnego bez potrzeby wychodzenia do restauracji.

Dietę pudełkową można też zamawiać do domu, co będzie dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących w domu. Zdarza się, że nawał obowiązków sprawia, że nie mamy czasu wyjść na zakupy i przygotować obiadu. Catering dietetyczny eliminuje ten problem – o konkretnej godzinie do naszych drzwi zapuka kurier i wręczy nam przesyłkę ze świeżo przygotowanymi posiłkami.

Ze względu na hermetyczne opakowanie dietę pudełkową możemy także zabrać w podróż. Dzięki temu, mimo nieco innych warunków niż na co dzień, nie będziemy zmuszeni zmieniać naszych nawyków żywieniowych, gdyż pod ręką będziemy mieć gotowe posiłki na śniadanie, lunch, obiad oraz kolację.

 

Firmy świadczące usługę cateringu dietetycznego – nie tylko w Warszawie

Duże zainteresowanie dietami pudełkowymi sprawiło, że w błyskawicznym tempie na rynku pojawiło się mnóstwo nowych firm oferujących te usługi. Co ciekawe, działają nie tylko w Warszawie i większych miastach – dziś catering dietetyczny można zamówić właściwie w każdym miejscu w Polsce!

W samej Warszawie działa przynajmniej kilkanaście takich firm, a w Poznaniu, Bydgoszczy, Białymstoku czy Krakowie kilka. Warto dodać, że większość z tych firm jest gotowa dowozić posiłki nie tylko na terenie miasta, ale także do okolicznych, mniejszych miejscowości.

Obserwując rosnącą popularność cateringu dietetycznego, możemy mieć pewność, że do końca roku 2019 pojawi się na rynku jeszcze kilka, jeśli nie kilkanaście nowych firm. Ta różnorodność i duża dostępność cateringów dietetycznych sprawia, że możemy wybierać spośród wielu różnych opcji i pozostać przy tej, która najbardziej nam odpowiada.

 

Skorzystaj i Ty!

Jeżeli więc jeszcze się zastanawiasz, czy catering dietetyczny jest opłacalny, odwiedź stronę cateromarket.pl i sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać. Przekonasz się, że diety pudełkowe nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób majętnych czy ze świata show-biznesu.

Coraz większa popularność cateringu dietetycznego i pojawiające się firmy świadczące te usługi sprawiają, że to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce o siebie zadbać i odżywiać się zdrowo i świadomie.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525