dieta baletnicy

Dieta baletnicy – szybko, ale czy skutecznie?

by • 21/10/2014 • DietaComments (0)4550

 

Lekka, zwinna i wiotka – taka powinna być perfekcyjna baletnica. Ach! Która z nas nie chciałaby spełniać takiego kryterium i cieszyć się nienaganną sylwetką, pięknym i zadbanym ciałem, a do tego sportową kondycją? No właśnie, zapewne dlatego dieta ta została nazwaną „dietą baletnicy”. Na czym polega i czy jest zdrowa dla naszego organizmu? Jaki jest przykładowy jadłospis tanecznej diety? Sprawdzamy, jak jest naprawdę!

 

Dieta baletnicy jest uznawana za dietę typowo odchudzającą. Nie polega ona na nabyciu prawidłowych nawyków żywieniowych, nie powinna być ona stosowana dłużej niż 10 dni, jest bardzo restrykcyjna. Niektórzy dietetycy uważają, że sposób żywienia według baletnicy powinien być traktowany bardzo brutalnie: jako formę głodówki. Twierdzą oni, że dieta wyniszcza organizm i po jej stosowaniu na pewno zetkniemy się z wrogiem każdej diety, jakim jest efekt jo-jo.

 

Niektóre kobiety pragną jednak szybko zrzucić zbędne kilogramy i ulegają wizji pięknej baletnicy. Mimo restrykcyjnych i trudnych reguł chcą spróbować i fakt: efekt może być naprawdę piorunujący. Nie ulega wątpliwości, że dieta baletnicy wymaga od Was naprawdę dużo wysiłku, poświęcenia. Jeśli jednak zależy Wam na szybkim i efektywnym sposobie odchudzania, to „taneczna dieta” może skraść waszą uwagę. Szkody w organizmie można w jakiś sposób postarać się zniwelować, wyeliminować i nieco przeobrazić, zmienić lub dodać coś od siebie do jej jadłospisu. Jeśli wykażecie dużo samowoli, na pewno się z nią uporacie.

 

Według pierwotnego założenia dieta baletnicy to 10-dniowa kuracja odchudzająca, dzięki której możecie schudnąć nawet do 10 kilogramów! Tempo zrzucania wagi jest naprawdę szybkie! Wasz żołądek na pewno się o wiele bardziej skurczy, ponieważ nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że dieta baletnicy jest pewnego rodzaju niby głodówką. Spadek masy ciała jest tutaj spowodowany ewidentnie za pomocą brutalnego i nieludzkiego traktowania naszego organizmu. Patrząc na to z drugiej strony nasz organizm oczyści się wówczas z wielu toksyn i szkodliwych substancji, które w nim przebywały. Fakt, nie są to może najdelikatniejsze metody, ale nie ma na to innej rady!

 

Na czym polega pierwsza wersja diety baletnicy? Oto przykładowy jadłospis:

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3