Najlepsza dieta oczyszczająca oczyści Twój organizm z toksyn i innych szkodliwych składników oraz sprawi, że schudniesz nawet 5 kg.

Dieta oczyszczająca – schudnij 5kg!

by • 12/04/2018 • Dieta, Kuchnia, ZdrowieComments (1)12993

 

Podczas całego tygodnia prawie każda z nas prowadzi styl życia, którego nie można przypisać jako „zdrowy”. Z reguły nie odżywiamy się regularnie, zdarza nam się źle sypiać, nie zawsze prowadzimy aktywny tryb życia, a na dodatek nasz organizm trujemy substancjami różnego rodzaju tj. alkohol czy nikotyna. Dlatego też ktoś wpadł na pomysł i wymyślił coś takiego jak dieta oczyszczająca, która pozwoli oczyścić nasz organizm z toksyn i wielu innych szkodliwych składników. Dowiedzmy się, co to jest i na czym polega dieta oczyszczająca?

 

Jak się okazuje, dieta oczyszczająca raz na jakiś czas jest bardzo wskazana. Taki rodzaj diety uwalnia nasz organizm od wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu od razu usprawniamy jego działanie. Kolejnymi korzyściami płynącymi z tej diety jest np. poprawa naszej cery. Trwając w tej drakońskiej diety, dodasz swojej cerze blasku i dawnej energii. Efekty oczyszczenia będziesz odczuwać już w kilka dni po jej zakończeniu: będziesz bardziej efektywna, poprawi się również twoja koncentracja.

 

Niestety, dieta oczyszczająca ma dwie strony medalu. Jest dość rygorystyczna, dlatego jeśli macie jakikolwiek problem ze zdrowiem, lepiej nie ryzykować. Na pewno nie mogą sobie też na nią pozwolić kobiety w ciąży oraz kobiety, które są właśnie w okresie karmienia piersią. Na szczególną uwagę zasługują również te z was, które borykają się z chorobami układu pokarmowego czy moczowego.

 

Warto byłoby na czas trwania diety zrezygnować z wszelkich używek: papierosów, kawy czy alkoholu. Dieta oczyszczająca może być, jak się okazuje, dobrym sposobem na rzucenie palenia. Używki w żaden sposób nie pomogą ci w przetrwaniu tej drakońskiej diety. Ich wyeliminowanie ułatwi proces oczyszczania.

 

Dieta oczyszczająca pozbawi was sił i energii. Warto więc przeprowadzać ją w okresie czasu, w którym nie musicie poddawać się ciężkiemu wysiłkowi psychicznemu czy fizycznemu. Na pewno dotknie was chwilowe osłabienie spowodowane zbyt małą ilością przyjmowanych pokarmów. Jeśli wcześniej lubiłyście sobie podjadać, tym razem nie będzie takiej możliwości.

 

Zobaczcie, co, jak i z czym należy jeść przez najbliższe 10 dni.

 

dieta oczyszczająca

Pin It

Related Posts

One Response to Dieta oczyszczająca – schudnij 5kg!

  1. Kate pisze:

    Oczyścić organizm można również bez diety. Trzeba tylko pić regularnie przed snem proszek zasadowy. Efekty będą podobne.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525