dietapudelkowa1200kcal-high-quality

Dieta pudełkowa 1200 kcal – Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i wiele więcej

by • 26/10/2020 • DietaComments (0)32

 

Korzystanie z cateringu dietetycznego staje się coraz bardziej popularne. To rozwiązanie szczególnie cenią sobie osoby, które walczą ze zbędnymi kilogramami. Dzięki niemu znacznie łatwiej jest kontrolować, ile kalorii spożywamy w ciągu dnia i pamiętać o regularności w spożywaniu posiłków. Oszczędność czasu i energii oraz możliwość próbowania różnorodnych potraw to kolejne zalety, jakie ma dieta pudełkowa. 1200 kcal, 1500 kcal i 1800 kcal to warianty energetyczne, które zwykle najlepiej sprawdzają się u osób na diecie redukcyjnej. Z tego artykułu dowiesz się, ile kalorii należy spożywać, żeby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i czy dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dieta pudełkowa 1200 kcal. Warszawa i pozostałe duże miasta oferują ogromny wybór takich jadłospisów.

 

Podstawowa zasada odchudzania

Dietetyka i matematyka mają ze sobą wiele wspólnego, a podstawowa zasada redukcji masy ciała jest bardzo prosta: żeby pozbyć się niechcianych kilogramów, wraz z pożywieniem musimy dostarczać sobie mniej energii niż ta, którą nasz organizm zużywa w ciągu dnia, czyli zachować tak zwany deficyt kaloryczny. Optymalna kaloryczność diety to bardzo indywidualna kwestia i zależy między innymi od naszego wieku, wagi i wzrostu, a także od tego, jaki tryb życia prowadzimy i jak wygląda nasza aktywność fizyczna. Żeby obliczyć swoje zapotrzebowanie energetyczne, możesz skorzystać z jednego z wielu dostępnych w internecie kalkulatorów lub poprosić o pomoc lekarza albo dietetyka. Jeśli zależy Ci na długotrwałym rezultacie, bez efektu jo-jo, zadbaj o to, by Twój deficyt kaloryczny był umiarkowany. Zaleca się, by wynosił około 500 kcal. Zbyt restrykcyjna dieta może bowiem powodować złe samopoczucie, niepohamowane napady głodu, wypadanie włosów, a nawet doprowadzić do rozregulowania gospodarki hormonalnej i zaburzeń metabolizmu.

 

Dieta pudełkowa 1200 kcal

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i inne duże polskie miasta oferują ogromny wybór cateringów dietetycznych. W ich ofercie znajdziesz jadłospisy klasyczne, bezglutenowe, bez nabiału, wegańskie, wegetariańskie, dla diabetyków czy dla sportowców w każdym wariancie kalorycznym. Jednym z cateringów działających na terenie całej Polski jest Dieta Premium, która oprócz ogromnego wyboru diet, daje możliwość zmiany menu i kaloryczności w dowolnym momencie zamówienia.

Dieta pudełkowa 1200 kcal będzie odpowiednim wyborem dla osób, które pragną rozpocząć walkę ze zbędnymi kilogramami, ale w wirze codziennych obowiązków nie potrafią znaleźć czasu na regularną aktywność fizyczną. Jeśli długie godziny spędzasz w pozycji siedzącej, masz pracę biurową lub pracujesz zdalnie, to rozwiązanie może okazać się dla Ciebie optymalne. Taką kaloryczność często wybierają także osoby bardziej aktywne, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie potrafią odmówić sobie zjedzenia dodatkowego obiadu wraz z rodziną czy wyjścia na lody z przyjaciółmi. Dieta pudełkowa 1200 kcal dostępna jest w wariancie klasycznym, wegańskim, wegetariańskim, wegetariańskim z rybami, dla diabetyka, niskoglikemicznym, bezglutenowym,  beznabiałowym, bezlaktozowym, bez glutenu i laktozy, a także bez glutenu i nabiału, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Należy jednak pamiętać, że 1200 kcal to stosunkowo mało, dlatego jeśli po pierwszych dniach stosowania takiej diety zauważysz u siebie niepokojące objawy, takie jak problemy z koncentracją, zawroty głowy, apatia i nieustanne zmęczenie, skontaktuj się z dietytkiem lub zwiększ nieco wartość energetyczną diety.

Zapotrzebowanie energetyczne to indywidualna kwestia, która zależy od wielu czynników. Żeby pozbyć się niechcianych kilogramów w zdrowy sposób, powinniśmy zachować umiarkowany deficyt kaloryczny. W przypadku osób, które prowadzą siedzący tryb życia i nie wykonują żadnej aktywności fizycznej, dobrze może sprawdzić się dieta pudełkowa 1200 kcal. Warszawa to tylko jedno z wielu miast, w których zamówisz ją bez problemu.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525