beauty-3712239_1920

Dlaczego lakiery hybrydowe są tak popularne?

by • 16/11/2021 • UrodaComments (0)225

 

Nie da się ukryć, że od pewnego czasu lakiery hybrydowe cieszą się ogromną wręcz popularnością. Trudno się temu dziwić, gdyż tzw. hybrydy mają całkiem sporo zalet. Jakie są najważniejsze z nich? Co warto wiedzieć na temat manicure hybrydowego?

 

Wytrzymałe i bardzo trwałe lakiery hybrydowe

Najważniejszym atutem lakierów hybrydowych jest ich bardzo duża trwałość. Hybrydy nie odchodzą od paznokci, nie odpryskują i nie blakną wraz z upływem czasu. W przypadku standardowego lakieru do paznokci brzmi to, co najmniej abstrakcyjnie. Mając manicure hybrydowy, można bez obaw sprzątać, myć naczynia czy chodzić na basen. Nie trzeba nawet zakładać gumowych rękawic.

 

Krótki czas schnięcia 

Kobiety regularnie malujące paznokcie wiedzą, jak irytujące może być oczekiwania na wyschnięcie lakieru. Czasem proces ten zajmuje kilka lub kilkanaście minut. W tym czasie nie można się w zasadzie nawet podrapać. To może bowiem zniwelować efekt wykonanego właśnie manicure. W przypadku lakierów hybrydowych tego problemu nie ma. Można niemal od razu wrócić do swoich normalnych obowiązków.

Lakier hybrydowy od razu po wyjęciu dłoni spod lampy jest doskonale utwardzony. Można mieć kontakt z wodą czy wszystkiego swobodnie dotykać. To efekt wykorzystania specjalnych składników utwardzających się pod wpływem światła LED.

 

Szeroka gama kolorów do wyboru

Dostępne w ofercie Nails lakiery hybrydowe zachwycają swoją różnorodną kolorystyką. Pod tym względem hybrydy wcale nie ustępują klasycznym lakierom do paznokci. Wybór na rynku jest coraz większy.

Dodatkowo lakiery hybrydowe pozwalają na wykonanie klasycznego manicure francuskiego czy ozdobienie paznokci wzorkami. Wykorzystać można w tym przypadku różnego rodzaju pyłki czy brokaty. Stosując klasyczny lakier, byłoby to trudne z uwagi na słabe możliwości zabezpieczania oraz utwardzania takich elementów.

 

Skuteczny sposób na niesforne paznokcie – lakiery hybrydowe

Po lakiery hybrydowe często sięgają kobiety mające problem z łamliwymi i osłabionymi paznokciami. Rzeczywiście pozwalają one na utwardzenie płytki i jej skuteczne zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Tym samym można skutecznie wzmocnić i zapuścić naturalne paznokcie.

 

Lakiery hybrydowe – podstawowe zalety ich stosowania

Jak już wspomniano wyżej, jest całkiem sporo zalet stosowania lakierów hybrydowych. Przede wszystkim utrzymują się one na paznokciach bardzo długo, bo nawet przez trzy tygodnie. Znacznie ułatwiają proces zapuszczania paznokci. Płytka po ich nałożeniu staje się bowiem twarda i odporna na uszkodzenia. Można ją więc zapuścić do określonej długości.

Manicure hybrydowy wykonać można nawet we własnym domu. Wymaga to jednak posiadania pewnej wprawy. Trzeba też zainwestować w odpowiedni sprzęt. Lakiery hybrydowe są nieco droższe od standardowych, ale można je wykorzystywać przez wiele miesięcy. Nie tracą one wraz z upływem czasu swojej pierwotnej konsystencji. Obecnie nie ma również większego problemu z ich zakupem.

Lakiery hybrydowe wbrew pozorom w sprzedaży dostępne są w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Bez problemu można skompletować też różnego rodzaju dodatki np. pyłki, naklejki i brokaty. Dlatego każda kobieta powinna znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Co ciekawe, manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka trudno jest odróżnić od naturalnych paznokci pomalowanych tradycyjnym lakierem. Ponadto warto pamiętać, że wykonanie tzw. hybryd wcale nie musi zajmować dużo czasu.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.