kobieta4ss

Jakich kobiet boją się mężczyźni? Jakie są „Kobiety 4S”?

by • 23/09/2013 • Związki & SeksComments (0)3738

 

Samowystarczalne, samodzielne, seksowne singielki (4s) wzbudzają strach, a zarazem są powszechnie pożądane? W czym tkwi tajemnica? Dlaczego mężczyźni obawiają się silnych kobiet?

Wiele singielek uważa, że sprawiając wrażenie osób bardzo samodzielnych w różnych sferach życia, nie tylko pod względem ekonomiczno-finansowym, ale także w codziennym funkcjonowaniu stwarzają pozory kobiet, które nie potrzebują mężczyzny u swojego boku. Ze wszystkim są w stanie sobie poradzić same, wiele wiedzą, umieją podejmowac trudne decyzje..

A mężczyźni? Wolą dominować nie tylko w sferze zawodowej, ale równiez domowej, więc kobiety mądre, ale i wyjątkowo zaradne są dla nich dużym wyzwaniem, z którym często sobie nie umieją bądź nie chcą poradzić. Kobiety, podkreślające na każdym kroku swoją samodzielność z początku wywołują podziw i mogą stanowić wyzwanie, jednak w dłuższym związku są w stanie mężczyznę wpędzać w kompleksy.’

 

tumblr_mtjs7yHuRy1suzonmo1_500

 

 

Jakie kobiety są idealnymi żonami?

Singielki uważają, że mężczyżni, najczęściej wybierają kobiety tzw ” szare myszki”, które nie mają swojego zdania, są ciche, spokojne, nie sprzeciwiają się, można nimi swobodnie kierować. Mężczyzna czuję się wtedy odpowiedzialny za wszystko i może dominiować w każdej sferze życiowej, nie dochodzi do zachwiania jego „męskości”, a przynajmniej on ma takie wrażenie. Kobieta ma się zajmować tym, co nie upokaża i nie umiejsza facetowi. Wtedy „podobno” jest idealnie.

Jest to jednak dość duże uproszczenie, mężczyzna, który dobrze zna swoją wartość,  jest mądry wie, że związek z kobietą, która jest zaradna i samodzielna to duże wyzwanie, ale przy okazaji, brak nudy, stagnacji i możliwość wspólnego samorozwoju.

Kobiety spełnione, zadwolone z życia, silne, emanujące seksapilem i samowystarczalne są pożądane przez wielu mężczyżn, często jednak tylko jako kochanki, a nie partnerki do stałego związku. Dlaczego tak jest?  Myślę, że kobiety i mężczyźni są w stanie dostrzec coś poza utartymi stereotypami na temat płci przeciwnej. Powinni wyjść poza schematyczne myślenie, zaszufladkowanie zachowań i potrzeb. A wtedy będzie więcej udanych i szczęsliwych związków. Do dzieła!

 

tumblr_mtjs9fhsQZ1s93c6do1_400

 

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525