najlepsze portale randkowe

Dlaczego nie masz męża? OTO POWODY!

by • 17/09/2017 • Związki & SeksComments (0)2362

 

Większość z nas skrycie marzy o mężu. Pomimo iż zapieramy się, że tak nie jest, chcemy mieć na ręcę piekną, złotą obrączkę i dołączyć do szacownego grona tych, które dumnie mówią o sobie mężatki. Usilnie starasz się, aby takiego odpowiedniego kandydata znaleźć, nawet obniżyłaś wymagania, nie musi to już być książe z bajki na białym koniu. Mimo wszystko ten jedyny jeszcze nie pojawił się na horyzoncie. Podpowiemy Ci jakie popełniasz błędy. W wielu przypadkach wiążę się to z jakimiś skrajnościami, czytaj uważnie.

 

Nie dbasz w ogóle o wygląd albo dbasz o niego za bardzo.

Mężczyźni nie lubią tych dwóch rodzaju kobiet. Jeżeli nie interesujesz się tym jak wyglądasz, chodząc codziennie w dresie, ze spiętymi włosami bez grama makijażu, możesz być pewna, że męża szybko nie znajdziesz. Skrajność w drugim kierunku również Ci tego nie ułatwi. Mężczyźni boją się pięknych i zadabanych kobiet. Jeśli będziesz ubierała się w obcisłe skąpe sukienki, usta malowała na wyzywające kolory, owszem najdziesz faceta, ale na jedną noc!

 

Jesteś kurą domową, bądź w ogóle nie lubisz gotować i sprzątać.

Całe dnie spędzasz w kuchni nad przygotowaniem kolejnych dań i pieczeniu ciast. W przerwach pomiędzy tym pierzesz, sprzątasz i gotujesz. Nie masz chwili dla siebie, w tym przypadku możesz być pewna, że męża nie znajdziesz. A jeśli nawet to będzie Cię zdradzał, gorzka prawda. Nie masz pojęcia jak zrobić jajecznicę? Ugotować makaron? A pranie pierzesz w pralniach miejskich? I w tym przypadku jesteś na przegranej pozycji. Mężczyźni potrzebują kobiet, które znają się na podstawowych domowych obowiązakach.

 

Masz za dużo pasji i zainteresowań.

Marzy Ci się odwiedzenie wszystkich krajów świata? Chciałabyś napisać książkę? Marzysz o kursie pole dance? Chcesz zapisać się na kurs chińskiego? Zapomnij, mężczyźni nie lubią kiedy ich partnerki mają więcej zainteresowań niż oni, pamiętaj, że to on zawsze musi być na piedestale. Jeśli mimo wszystko uda Wam się stworzyć małżeństwo, możesz być pewna, że prędzej czy później zdradzi Cię z sekretarką.

 

Zarabiasz więcej pieniędzy niż on.

Kiedy Twoja miesięczna pensja zdecydowanie przewyższa jego zarobki, możesz być pewna, że on nigdy nie będzie Twoim mężem. Faceci są bardzo wyczuleni na tym punkcie. Godzi to w jego poczucie męskości. Jak kobieta może mieć więcej niż on? Przecież to facet jest tym, który powinnien być głową rodziny i głównym jej żywicielem. Pomimo iż czasy się zmieniły, faceci nie nadążają i często pozostają w tyle, weź to pod uwagę!

 

Jesteś zbyt gruba lub zbyt chuda

Pomimo iż w mediach lansowany jest ideał szczupłego kobiecego ciała, mężczyźni nie do końca się z nim zgadzają. Facet lubi mieć za co złapać i czego dotknąć. Pamiętaj jednak, że nie można przesadzać. Jeżeli codziennie będziesz jadła szarlotkę na deser a Twoim głównym posiłkiem będzie big mac, możesz być pewna, że męża nie znajdziesz. Ani kiełki jogurtem, ani tabliczka czekolady nie są dobrym rozwiązaniem!

  

Mamy nadzieję, że choć trochę olśniło Was co robicie źle skoro dalej jesteście singielkami. Na koniec pamiętajcie również o tym, że mężczyzni nie lubią kobiet, które są zbyt bezpośrednie w kwestii chęci lub niechęci zamążpójścia. Jeśli kategorycznie powtarzasz, że instytucja małżeństwa nie jest dla Ciebie możesz być pewna, ze nikt nie da Ci szansy, abyś spróbowała. Z drugiej strony kiedy na każdym kroku zaznaczasz, że pora to zalegalizować, odstraszysz potencjalnego kandydata. Z naszych rozważań wynika, że żadna skrajność nie jest dobra. Bądź sobą, a na pewno ktoś interesujący pojawi się na Twojej drodze.

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525