Dzięki nam dowiesz się jakie przygotowania ślubne powinnaś wpisać do swojego notatnika.

Dlaczego on się jeszcze nie oświadczył?!

by • 23/07/2018 • Na czasie, Ślub, Związki & SeksComments (1)3602

 

Osoby będące ze sobą w długodystansowych związkach z pewnością myślą również o wspólnej rodzinie i rychłym zamążpójściu. Jeśli jesteście zakochane na amen i nie wyobrażacie sobie życia bez Waszej drugiej połówki, na pewno zdarzyło Wam się o tym myśleć. Czy często myślicie o tym lub zastanawiacie się, czy on myśli o zaręczynach? Boicie się go o to zapytać? Nie jesteście pewne, czy on myśli podobnie? Jeśli on długo się nie oświadcza, a wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiają, że to już czas… warto zastanowić się nad przyczynami tej beznadziejnej sytuacji. Przed Wami 7 powodów, na to dlaczego on się jeszcze nie oświadczył – czytajcie i postarajcie się zrozumieć waszych facetów!

 

ON NIE JEST GOTOWY NA TAKI KROK

To jedna z możliwych i najbardziej prawdopodobnych przyczyn zaistniałej sytuacji. On pewnie naprawdę cię kocha i myśli o was w przyszłości, ale po prostu nie czuje się jeszcze na siłach, aby to zrobić. Jeśli nie jesteś ustabilizowany finansowo i zawodowo, może martwi się, że nie będzie mógł wam zaoferować tego, co prawdziwy facet (w jego mniemaniu oczywiście) powinien. To od Was zależy, czy chcecie na niego dłużej czekać. A może po prostu trzeba mu w podjęciu tej decyzji troszeczkę pomóc? Uświadomcie mu, że jest na to gotowy! Komplementujcie, że byłby świetnym mężem, chwalcie za jego nawet najmniejsze sukcesy! Faceci to uwielbiają!

 

ON NIE JEST PRZEKONANY, CZY TY JESTEŚ IDEALNĄ KANDYDATKĄ NA ŻONĘ

To bardzo brutalna wizja, ale również możliwa. Jest to trudne do przełknięcia i pewnie teraz myślicie, że na pewno was to nie dotyczy. Jest waszą życiową miłością, widzicie go w roli swojego męża – niestety, on niekoniecznie musi Was widzieć w tej samej roli, swojej żony. Jest to dość bolesne i na pewno perspektywa takiego męskiego myślenia nie umili nam życia, ale warto poznać prawdę. Nawet najokrutniejszą. Jeśli podejrzewacie, że wasz facet może tak myśleć, wyduście to z niego, porozmawiajcie z nim – uświadomcie mu, że zależy wam na małżeństwie i chciałybyście spędzić z nim resztę życia. Sprawdźcie jego reakcję!

 

ON JEST STRACHLIWY

Czy wasz facet miał gorzkie i trudne doświadczenia z inną partnerką? Może ona odrzuciła jego zaręczyny? Faceci często zamykają się potem na takie relacje. Boją się klęski i porażki. Facet może być Wami zainteresowany, ale po prostu boi się, że znów spotka się z takim rozczarowaniem. Masz teraz dwie możliwości. Czekaj na rozwój sytuacji albo próbuj udowodnić mu, że ty jesteś inna i zależy ci na nim, jak na nikim innym.

 

ON NIE CHCE NICZEGO ZMIENIAĆ

To chyba najczęstszy powodów, dla którego faceci nam się po prostu nie oświadczają. Czasami ludzie są po prostu zadowoleni z obecnego stanu rzeczy i nie mają zamiaru tego zmieniać. Skoro jest dobrze, po co ryzykować? Nie stawiaj go w negatywnym świetle. To tylko facet. Trzeba mu uświadomić, że taka zmiana nie zmieni waszych relacji. Wręcz przeciwnie, może je tylko poprawić. Gorzej jeśli on naprawdę lubi żyć na kocią łapę i kompletnie nie myśli o Was jako o małżeństwie. Czyżby zostawiał sobie otwartą furtkę?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Dlaczego on się jeszcze nie oświadczył?!

  1. Mlecz pisze:

    A może po prostu nie ma hajsu na pierścionek? 😛

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525