Dzięki nam dowiesz się jakie przygotowania ślubne powinnaś wpisać do swojego notatnika.

Dlaczego on się jeszcze nie oświadczył?!

by • 23/07/2018 • Na czasie, Ślub, Związki & SeksComments (1)4423

 

ON MA TRUDNE DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z MAŁŻEŃSTWEM

Wydaje ci się, że facet nie przeżywa wielu sytuacji. Jesteś w ogromnym błędzie. Jeśli on doświadczył przykrych sytuacji związanych, np. z rozwodem rodziców albo zdradą jednego z członków rodziny, odciśnie to na nim ogromne piętno. Może nie czuć się najlepiej z myślami dotyczącymi instytucji małżeństwa z uwagi na smutne sytuacje życiowe, z jakimi musiał się zetknąć. Może się obawiać tego, że będzie jak swój własny ojciec, że rozczaruje swoją rodzinę. Jest to pewien strach przed nieznanym i porażką. Wspieraj go w tym! Rozmawiaj z nim o tym! On musi zrozumieć, że jeden zły przykład małżeństwa nie świadczy o tym, że jego nie będzie nieudane.

 

ON JEST POWOLNYM GRACZEM

Twój facet jest bardzo zaangażowany w wasz związek, ale po prostu nie widzisz oznak świadczących o tym, że ci się oświadczy? Może po prostu trudno to rozpoznać, ponieważ on się do tego nie spieszy. Nie znaczy to, że o tym nie myśli. Bądź cierpliwa! Może ma swój własny harmonogram i plan działania, do którego Ty nie powinnaś się wtrącać.

 

ON LUBI ŻYĆ SZYBKO, ZMIENNIE I INTENSYWNIE

Jeśli masz do czynienia z facetem, który po prostu świetnie odnajduje się na scenie singlów, musisz dać sobie spokój z wizją małżeństwa. On nie ma ochoty na zobowiązania. On chce żyć! Intensywnie i dynamicznie! Luźne podejście może mu towarzyszyć przez dłuższy czas. Nie łudź się i nie licz na więcej! Jeśli zależy ci na stabilizacji, rodzinie i dzieciach, to uciekaj, gdzie pieprz rośnie!

 

OS

Pin It

Related Posts

One Response to Dlaczego on się jeszcze nie oświadczył?!

  1. Mlecz pisze:

    A może po prostu nie ma hajsu na pierścionek? 😛

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3