kobietacover5

Dlaczego warto być singlem? Mnóstwo powodów!

by • 26/08/2014 • Związki & SeksComments (0)2625

 

Niektóre z nas nie wyobrażają sobie bycia singlem. Związek z partnerem sprawia, że czują się bezpieczne, spełnione i szczęśliwe. W dzisiejszych czasach modnym staje się jednak bycie singielką. Poza podstawowymi powodami, dla których lepiej być wolnym strzelcem tj. brak zobowiązań wobec drugiej osoby czy świadome unikanie ewentualnych cierpień i niepowodzeń, istnieje jeszcze kilka innych, o których zwykło się mówić rzadko. Dlaczego bycie singlem jest wspaniałe? Spójrz na siebie pod zupełnie innym kątem! Singielko, dzięki temu artykułowi uwierzysz w siebie jeszcze bardziej! Dlaczego warto być singlem?

 

MOŻESZ BYĆ NIEATRAKCYJNA

Na szczycie tej listy powinno znaleźć się bycie nieatrakcyjną. Dlaczego? Możesz nią być, kiedy tylko chcesz. Nie musisz martwić się brakiem makijażu, złym uczesaniem czy niedopasowanym ubraniem. Nie musisz się nikomu przypodobać na siłę! Jeśli masz ochotę, stajesz się boginią. Jeśli wolisz chodzić po mieście w dresie, robisz to! Możesz upajać się swoją brzydotą przed lustrem i pomyśleć o tych wszystkich mocno zakochanych kobietach, które chcąc nie chcąc, muszą czasem „podreperować” swój wygląd, żeby facet zwrócił na nie uwagę.

 

JESZ, CO CHCESZ

Kiedy żyjesz z kimś w związku, musisz się zwykle dostosować się do jego upodobań i oczekiwań kulinarnych. Jeśli przygotowałabyś mu na obiad dietetyczną sałatkę, pewnie zabiłby cię wzrokiem. Kochana singielko! Teraz możesz jeść, co chcesz, co lubisz najbardziej, w ilościach, jakie ci pasują. On nienawidził kalafiora? Zrób sobie z niego pyszną zupkę! Nie znosił szpinaku? Znajdź fajny przepis na makaron ze szpinakiem i ciesz się chwilą. Możesz jeść wszystko, czego dawniej nie chciałaś ze względu na niego. Koniec poświęceń!

 

CZAS DLA KUMPLI

Twój facet wkurzał się, kiedy spędzałaś czas z przyjaciółmi-facetami? Był cholernie zazdrosny o ciebie i nie podobało mu się, gdy wychodziłaś z nimi na kolację? Już nie musisz się tym martwić. Kłótnie i walki odeszły w zapomnienie. Możesz flirtować ile wlezie, z kim chcesz i ile chcesz. Zazdrość i niedojrzałość poprzedniego faceta to już nie jest twój problem. Baw się i szalej!

 

W ŁÓŻKU WSZYSTKIE POZYCJE DOZWOLONE

Już minęły czasy, kiedy to budzisz się w nocy i masz wrażenie, że zaraz twój facet z niego spadnie. Z dobrym sercem stwierdzasz, że posuniesz pupę trochę dalej, żeby mógł się w ciebie wtulić. W obecnej sytuacji możesz spać w praktycznie każdej dozwolonej i wybranej przez ciebie pozycji. Chcesz spać na środku? Śpisz! Na wznak? Możesz! A może bokiem? Dozwolone! Owiniesz się w trzy koce i jest ci cieplej niż w czasach, gdy leżałaś w jego ramionach. Całe łóżko jest Twoje!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525