Przekonaj się jak wyglądają domy gwiazd.

Domy gwiazd – jest czego pozazdrościć!

by • 22/06/2014 • Dom, GwiazdyComments (1)18833

 

Domy gwiazd czyli luksusowe wille z widokiem na ocean, obowiązkowo z basenem i mnóstwem sypialni. Sprawdź w jakich warunkach mieszkają światowe gwiazdy i ile zapłaciły za swoje posiadłości. Przed wami imponujące domy gwiazd!

 

Christina Aguilera

Piosenkarka mieszka w Mulholland Estates w Beverly Hills, okolicy zamieszkałej przez same gwiazdy. Jej sąsiadami są m.in. Paris Hilton, Robbie Williams, Charlie Sheen i Slash. Aguilera za swoją posiadłość zapłaciła… 10 milionów dolarów!

 

 

nastepna 

Pin It

Related Posts

One Response to Domy gwiazd – jest czego pozazdrościć!

  1. Elżbieta pisze:

    Przepiękne komfortowe wille takie wytworne życie to się w głowie nie mieści.Widząc to uświadamiam sobie jak wysokie mają gaże,że opływają w luksusie.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5