glossycover

Douglas: Wymień starą mascarę na nową!

by • 19/09/2013 • Uroda, ZniżkiComments (0)1661

 

Nie jesteś zadowolona z obecnie używanego tuszu do rzęs? Skończył się właśnie Twój ulubieniec i czas kupić nowy? Czy może chcesz wypróbować czegoś nowego?

 

Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco – biegnij do najbliższej perfumerii Douglas. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojej mascary – obecnie używanej lub opakowania po zużytej. Na miejscu będziesz mogła wymienić ją na miniaturkę HIGH IMPACT MASCARA od CLINIQUE.

 

Promocja trwa od 16.09.2013r. do wyczerpania zapasów.

 

Clinique High Impact Mascara jest bezzapachowa, przetestowana alergologicznie, dostosowana do użytku przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

 

Uwaga: jedna mascara Clinique przypada na jednego klienta. W praktyce oznacza to, że podczas jednej wizyty w perfumerii możesz wymienić jeden tusz i tym samym otrzymać jedną miniaturkę.

 

Wymianie podlegają mascary dowolnych marek (nie tylko tych zakupionych w perfumerii Douglas).

 

 

douglas

 

MP

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525